Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr.com Yeni Logosu Nasıl Olmuş? :)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi.Onu tam bilmiyorum.Ama internette Mp4ten Gife çeviren bir site vardı.Sony Vegasta chrome keyyer efektinden arka planı silip vide olarak kaydedip sonra gife çevirebilirsin belki.Yada programda öyle bir özellikte olabilir.Çok irdelemedim orasını logoda değil videoda kullandığım için.
akhi ben şöyle bişey düşünüyorum. gif avatar için sony vegasta bir video hazırlayacam. sonra o videoyu resimlere bölecem ve o resimleri bir programda birleştirip gif yapcam. olur sanırım bu şekilde. :D ama hangi programla birleştireceğimi bilmiyorum. pphotoscape ile oluyor mu?

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
7oZRBm.png

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
maşaAllah.

akhi bende bir tane .gif avatar yaptımda profil rsminde hareket etmiyor. sebebini biliyormusun?
Ahi boyutu fazla olabilir, kalitesini düşür, ya da fps hızını azaltmayı dene, bunlar işe yaramazsa
Upload et inşeallah, bi de ben bakayim :)

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi ben şöyle bişey düşünüyorum. gif avatar için sony vegasta bir video hazırlayacam. sonra o videoyu resimlere bölecem ve o resimleri bir programda birleştirip gif yapcam. olur sanırım bu şekilde. :D ama hangi programla birleştireceğimi bilmiyorum. pphotoscape ile oluyor mu?
Oluyor ahi.Girişinde Anigif diye seçenek var.Arda arda resimlerini sıralıyor.

Üst Ana Sayfa Alt