Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Işid Bir Ihanet Örgütüdür

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ışid hataları çok ama ama kafirlerin ışid'e laf söylemesi kanıma dokunuyor. laikler çıkıp ışid şöyle ışid böyle dediklerinde "kes lan bu bizim aramızda ki mesele." demek istiyorum.

not: söylemim yazıyı yazan yazara değil genel bir söylemdir. yoksa ümit erdoğan'ı tanımam etmem ama tvlerde konuşan laiklerden nefret ediyorum.

M Çevrimdışı

Munadil

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu Ümit Erdogan denilen o sahsa sesleniyorum: Bu Yeni Akit Gazetesi denilen gazete kafir erdoganin safinda yer aliyor. Kafir Tayyip Erdogan'in ilahlik taslamasina bir kilif buluyor onu cahillere islami lider diye takdim ediyor halbuki Erdogan denen o dinsiz münafiklarin basi. Allah'in laneti kafirlerin üzerine olsun.

Sen eger kendini mümin olarak görüysan eger ey Ümit Erdogan bu kuffar yardakçilarin yaninda bir saniye bile durma. Ama yok eger para tatli geliyorsa ozaman Allah yolundan sapanlarla birlikte helak olmayi göze almis olursun.

BASARI ALLAHTANDIR. ALLAHA HAMD OLSUN.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu Ümit Erdogan denilen o sahsa sesleniyorum: Bu Yeni Akit Gazetesi denilen gazete kafir erdoganin safinda yer aliyor. Kafir Tayyip Erdogan'in ilahlik taslamasina bir kilif buluyor onu cahillere islami lider diye takdim ediyor halbuki Erdogan denen o dinsiz münafiklarin basi. Allah'in laneti kafirlerin üzerine olsun.

Sen eger kendini mümin olarak görüysan eger ey Ümit Erdogan bu kuffar yardakçilarin yaninda bir saniye bile durma. Ama yok eger para tatli geliyorsa ozaman Allah yolundan sapanlarla birlikte helak olmayi göze almis olursun.

BASARI ALLAHTANDIR. ALLAHA HAMD OLSUN.

Nasil bir mukayese bu. Sizlerin ümitin yaptigi bu calismalari taktir etmeniz gerekirken nasil bir kiyas yapiyorsunuz anlamiyorum. Adam suriye cihadinin gündemini türkiye capinda bir gazeteye sirf gündemi tasimak icin ugrassin sizde böyle konusun.

Bizzat sahidim ki, ümitin oradan buldugu mataryeller cok maddi bir külfetle herhangibi basina satilip parasini alip kendine ev bile alabilirdi ama o bu isten para istemedi yeterki yayinlanmasini istedi.

Su var ileride para alirsada helali hos olsun, yeter ki suriyedeki mazlumlarin ve mucahidlerin gündemini türkiye gündemine soksun yeter. Ümit icin diyebilecegimiz Allah onu gecmis selefi olan bazi gazetecilerin akibetinden sakindirsin ve niyetini salih tutsun.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler işid in oturduğumuz yerden eleştirdiğimiz en büyük problemi;diğer direniş gruplarına da kafirlere davrandığı gibi şedid davranıyor olması
Şunu görüyorum son gazze saldırısında da,ümmet bildiğimiz lokum gibi yumuşatıldı 150 yıldır demokrasi masallarıyla kadınlarınıza tecavüz ediliyor "bana dokunmayan yılan bin
yaşasın "modunda ümmetin çoğunluğu be hey hayvandan aşağılık insan ananı bacın bilmem ne yapılıyor hiçmi kanına dokunmuyor? İşid ne yapıyor peki?
Yakaladığı amerikan köpeği şii nasrallat. Köpeklerinin kafasını kesiyor değilmi?
Peki kuşatmayı kaybetti diye ümmetin geleceğini tehlikeye düşüren komutanını boğduran osmanlı padişahı bunu yapmasaydı?

Ya peygamber fitneci münafıkların toplandığı mescidi yıktırmasaydı?
Haricilerle şiddetli mücadrle eden ashab?

Ümmete bence şeriatı uygulamada tavizsiz olacak bir grup laxımdı o da devle gözüküyor an itibariyle
Yoksa ümmet 20 seneye kalmaz ya şiileşerek akideyi kaybedecek ya da türkiye de olduğu gibi gençlerin %80 i nin istediği gibi kafir ülkelere kaçma ve asimile olma tehlikesi gerçekleşecek.
Kati düşüncem değil en iyisini Alemlerin rabbi bilir

İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmete bence şeriatı uygulamada tavizsiz olacak bir grup laxımdı o da devle gözüküyor an itibariyle
Yoksa ümmet 20 seneye kalmaz ya şiileşerek akideyi kaybedecek ya da türkiye de olduğu gibi gençlerin %80 i nin istediği gibi kafir ülkelere kaçma ve asimile olma tehlikesi gerçekleşecek.
Kati düşüncem değil en iyisini Alemlerin rabbi bilir

IŞİD şeriati uygulamıyor, baltalıyor ve küçük düşürüyor. Ayrıca şeri mahkemeden kaçan bir grup ilkin haksız yere katlettiklerinin kısasını eda etsin dersen zaten ortada IŞİD diye bir şey kalmaz.
Ümmet 20 seneye kalmaz ya şiileşecek ya da akideyi kaybedecek demişsin. Ümmet akideyi kaybedeli zaten yüzyıllar oldu. Eğer daha kötü olacaksa bunun sebeplerinden biri de İslamdan ve şeriatten nefret ettiren, ehli sünneti sadece kafa ve kol kesmek için bahane arayan kasaplar gibi yansıtmaya çalışan IŞİD gibileridir. Ha eğer kaybedilmesinden korktuğun akide IŞİD'in tekfir akidesiyse bence zaten kaybedilmesi hayırlı olur.
Zaten anası ağlamış paramparça bir ümmet var. Biraz daha merhametli, biraz daha halkı kazanmaya, islamı sevdirmeye çalışsak keşke.
IŞİD sadece müslümanlara karşı ve çakma hilafetinin sınırları için şiddetli olur. Yoksa Rakkada sergilediği Scud füzesini İsraile atmaması için onu tutan mı var? Ama atmıyor işte..?

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biz bile aramızda tartışırken aklıma şu geliyor; Allah işid i ümmetin tam da çift katlı tuvalet kağıdı gibi yumuşadığı dönemde hizaya getirsin diye gönderdiyse?
eğerki akaidler bölünmeler düzelmezse Allah (c.c.) de onları daha bozuk bir fırkayla imtihan ediyorda olabilir..zira işid müsümanlardan başkası ile uğraşmadı,hep onları şehid ettiler,komutanlarını katlettiler..bütün müslümanları mürted kabul edip onların canını,malını,namusunu kendilerine helal gördüler..ama hiç duymadık ne esedin,ne amerikanın,ne rusyanın nede Türkiyenin zira Türkiyeli esirleri bile incitmeden mahkum ettiler..(sanki bununlada Türkiye ince bir ayar yapıldı)..gerçekten bu bu güc'ün arkasında kim var.. ve çok garip bir durum..

Bu hadis gerçekmidir bilemiyorum orada geçen Münafıklar topluluğu ısıd olabilirmi..?
“Şam halkı, Allah’ın yeryüzündeki kamçısıdır. Allah, onlar vasıtasıyla dilediği kimselerden dilediği şekilde intikam alır. Şam münafıklarının, Şam mü’minlerine üstün gelmesi haramdır. Onlar (münafıklar) ancak dert, öfke ve keder içinde ölürler.”
(Ahmed’in rivayeti esas alınmıştır. Hadis mevkuftur. Taberani)

Üst Ana Sayfa Alt