Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İranlı Alim : Ey Şii’ler Uyanın Alimleriniz Tevhidi Gizliyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

29 Aralık 2013 16:15

İran’lı bir Alim Tv ekranlarında yaptığı konuşmada kendi ülkesinde yaşayan Şii’lere uyarıda bulunarak, Şii Alimlerinin Tevhidi, gerçekleri gizlediğini ve bu yüzden uykudan uyanmaları için çağrıda bulundu.

Sizin uyanmanız munafik Şia Alimleri’nin yıkımi olacaktır ! Tevhide dönün Allah’a yönelin.

İşte o konuşma

Müsade ederseniz bir video yayınlamak istiyorum. Evet Şeyhim , buyrun ama 10 dakikalik süremiz kaldı.

Bakınız….. öncelikle Bu kişi HAMANEY’in yakınıdır Bu kişi :” Haydar’in (hz.Ali’nin) kölesi kuluyum diyor , Caferi Şii kültüründe bu çok normal bir şeydir Şii’ler Allah subhanehu teala’nın degil (hz) Ali’nin kulu kölesidir. Bogaz kanserine yakalanıp öldü. Ama dediklerine bir bakın Diyor ki : ” Ben HAYDAR’A (hz Aliye) TAPIYORUM Sesini biraz daha aç kardes sen ( Hz ali ) yolun Sırat’ul Müstakim dogru yoldur Annen zehra (Hz fatima) rahman ve rahim olandır .Zeynep Mahser gününün Malikidir Eğer bu insan’a tapmak değilse ümmet’in dini (İslam’dan) sapmak degilse küfr değilse küfr nedir o zaman ? Zeynep Mahser gününün, hesap gününün sahibidir. Bu cümleler günümüz Şii’lerinin Temelidir ! Şii uleması’nın sıradan Şii’lerden gizledikleri esas temellerdir ama tapinaklarinda bu sözleri söylüyorlar Zeynep Mahser gününün sahibidir. Biz yalnız sana (zeynep’e) tapariz ve yalniz (zeynep) senden yardim isteriz Mehdi Kainatin sahibidir bütün Bu Allahu teala’nin sifatlarini hiç bir seye gücü yetmeyen ölülere veriyorlar (Hz) Muhammed yok Ali’den baska Ali yok , Zehradan başka Zehra’dan baska hiç bir ilah yok ! Gece ve gündüz ehli sünnet alimlerinin kinama yaptigi gibi , Bunlari kınayan Bir tane Şii Alimi veya merci gördünüz mü ? Zehra’dan baska hiç bir ilah yok Bunlar küfr degilse küfr nedir o zaman ? Ya Haydar (Ali) sen yeryüzü ve semalari yaratansın. Bu insanlar (Hz) Aliye tapiyor , (Hz) Ali bunlardan beridir Bu fikirler Necef ve Qum Sii üniversitelerinde dolasiyor (okutuluyor) Ya Haydar , sen Allah’ın kulu ve Allahin kendisi’sin gerçekten küfrdür…. Nehc’ul belag’da Bu tip sözler var mi ? bunlar Şii’midir ?!! Bunlar hiç bir dini olmayan munafıklardır ! Şeyhul İslam ibni Teymiyye’nin dedigi gibi Fatimi saltanati dôneminde , halk arasinda Peygamberlere sövüyorlardi Bu sebeble : ” Ey Şii Dünyasi , Uyanın ! ” diyorum Sizin uyanmaniz bu tiplerin yıkımıve sizlerin kurtuluşu olacaktır ! Ey Sünniler , uyanin , Yoksa kayıp olacaksiniz

Bir başka videoo

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sapık zihniyetlerini nasılda saklayıp durmuşlar,ama artık mızrak çuvala sığmıyor..

Üst Ana Sayfa Alt