Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İHH VAKFI

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gülermisin, ağlarmısın adamın konuşmaya mecali yok ne dediği bile belli değil, Allahu alem bu adamın mükellefliği bile düşmüş olabilir..

Bu video ihh başkanının nasıl şov peşinde olduğunu çok açık bir şekilde gösteriyor. Kalabalık olsun diye miting, rahat bir şekilde önünde iki püklüm oluyor.

"Asrımızın Müceddidi Ğavs-ı Âzam Mahmud Efendi Hazretlerinin, hakkında "Müslümanlar öldürülüyor ya, kalbim daralıyor" buyurduğu elîm Mavi Marmara hâdisesinde şehid olan kardeşlerimiz için 01 Haziran 2013 Cumartesi Saat 17:00'da Fatih Camiinde gerçekleştirilecek anma ve dua merasimine, Mahmud Efendi Hazretlerinin de onayı ile ümmetin anlamlı katılımı beklenmektedir.

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ihh alan kalabalık olması için bir cemaat liderin yanına gidipte cemaatinizle sizlerde gösteriye katıl anlamında bir söz ediyorsa bu onun ne açizligini nede şov peşinde olduğunu göstermez

demekki müslüman degilen bir ülkede duyarsız insanlar o kadar çok varki adam bu yola baş vuruyor bu video'da cemaat liderinizden izin aldım gelin diye ima ediyor video tek taraflı izlemeyelim

M Çevrimdışı

murteci

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah dostları hakkında doğru bir uslup kullanmıyoruz hep hakaret! Bir müslüman hata yapabilir günahkâr olur. Herkes herşeyi o kadar iyi biliyorki bu eleştirdiğiniz büyük insanların etrafında kitleler toplanıyor. Ama taassupçu ama samimi böyle bir insanın önüne geçseniz anlarsınız neden iki (b)üklüm olunuyor.

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah dostları hakkında doğru bir uslup kullanmıyoruz hep hakaret! Bir müslüman hata yapabilir günahkâr olur. Herkes herşeyi o kadar iyi biliyorki bu eleştirdiğiniz büyük insanların etrafında kitleler toplanıyor. Ama taassupçu ama samimi böyle bir insanın önüne geçseniz anlarsınız neden iki (b)üklüm olunuyor.

pardon Allah dostu derken kimi kast ediyon ?

şayet Mahmud için diyor san Allah dostu kanıt ortaya koy Allah dostu olduguna dahil çok mu namaz kılıyor çokmu oruç tutuyor çokmu zikir çekiyor ne yapıyor cemaatimi çok sevenimi çok yanında sakalı görünüşte müslüman bir cevre sahip oldugumu yoksa nerden çözdün Allah dostu oldugunu

kendine bu soruyu sor
Allah c.c dostu belirtileri nedir ?
Kim Allah c.c dostu olur ?

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ihh alan kalabalık olması için bir cemaat liderin yanına gidipte cemaatinizle sizlerde gösteriye katıl anlamında bir söz ediyorsa bu onun ne açizligini nede şov peşinde olduğunu göstermez

demekki müslüman degilen bir ülkede duyarsız insanlar o kadar çok varki adam bu yola baş vuruyor bu video'da cemaat liderinizden izin aldım gelin diye ima ediyor video tek taraflı izlemeyelim

merak etme o gün o cami yeterince kalabalık olacaktır, ihh çok rahat binlerce kişiyi harekete geçirecek bir oluşumdur. Kimden izin alıyor dicem ama kendi ne ki izin aldığı kişi ne olsun, bir beşerin önünde böyle iki püklüm durmak nasıl iştir ?

H Çevrimdışı

hasan b

Üye
İslam-TR Üyesi
Sen o kadar yardım topla, organizasyon yönet, kendini bu işe ada...
Ama olmuyor işte, doğal olarak.
Çünkü sen demokrasi dinini reddetmedin, Tevhid'i gerçekleştirmedin.
Allahu Teala da senin o amellerinin hiçbirine bakmadan seni bir tağutun önünde iki büklüm halde böyle rezil ediyor işte.

Hamascılara da ibret olsun bu video.

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
merak etme o gün o cami yeterince kalabalık olacaktır, ihh çok rahat binlerce kişiyi harekete geçirecek bir oluşumdur. Kimden izin alıyor dicem ama kendi ne ki izin aldığı kişi ne olsun, bir beşerin önünde böyle iki püklüm durmak nasıl iştir ?

ihh binler kişi harekete gecirçek bir toplum bu topluma hitap etmesi için birazda olsa böyle cemaat mecbur kalıyor
izin alıyon diyorsun video izin istemiyor onların cemaatiyle birlikte katılmasını talep ediyor benmi video yanlış izliyom yoksa?

kişi berki müslüman deyildir ama bu yaptıgı iyilik neticesini sedelemez bir savaş açmışsa karalamak hakkındır ama dinimize savaş açmamışsa bu karalama niye ben mahocuları kast etmiyom mahocular saten belli şirk batagında yüzüyorlar ihh için konuşuyom bugün kızılaydan çok ihh çalışıyor bunu göz önünde bulundurun bunlar sizinle savaşmıyor karalama yapçaksanız dinimize açık ve gizli açık savaşanlarla savaşın

ihh yaptıkları hizmet belli sadece gidip bir cemaat liderinden sizde gösteriye destek verin çogunluk görünelim diyemi bu karalama

unutmayın karalamak çok kolay bir iştir

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
izin alıyon diyorsun video izin istemiyor onların cemaatiyle birlikte katılmasını talep ediyor benmi video yanlış izliyom yoksa?

cevabı cevabınızda.

bu video'da cemaat liderinizden izin aldım gelin diye ima ediyor
kişi berki müslüman deyildir ama bu yaptıgı iyilik neticesini sedelemez bir savaş açmışsa karalamak hakkındır ama dinimize savaş açmamışsa bu karalama niye ben mahocuları kast etmiyom mahocular saten belli şirk batagında yüzüyorlar ihh için konuşuyom bugün kızılaydan çok ihh çalışıyor bunu göz önünde bulundurun bunlar sizinle savaşmıyor karalama yapçaksanız dinimize açık ve gizli açık savaşanlarla savaşın

ihh yaptıkları hizmet belli sadece gidip bir cemaat liderinden sizde gösteriye destek verin çogunluk görünelim diyemi bu karalama

unutmayın karalamak çok kolay bir iştir

kimse kalkıp burada ihh şuna nıye yardım yapıyor, buna nıye yardım yapıyor veyahut başkanının 10 tane evi var, villası var şuyu var buyur var demiyor, bugün ihh olmasa onun yerine başka oluşumlar var, sen kalkıp bir suru iş yap ondan sonra böyle bir rezilliğe yol aç, ihh gidip alkolik adama yardım etse, zina eden kişiye yardım etse umrumda olmaz, ama sen kalkıp tc de neredeyse şirkin başı olmuş bir adama (ki kendisinin aklı melekelerini kaybettiğini ve kullanıldığını düşünüyorum) gidip önünde iki püklüm olacaksın, elini opeceksin arsızca, ondan sonra vay efendim niye laf ettiniz ?

ihh kendi cebinden harcamıyor bu paraları, insanların onlara verdikleriyle iş yapıyorlar, gezileri, uçak biletleri, harcamaları, otel masrafları o infak edenlerin verdigi paralarla yapılıyor, almadan vermiyorlar kısacası, ayrıca sizin cümlede kurduğunuz gibi asla basit değil bu mesele, sanki ikisi karşılıklı koltukta oturmuşlar da yardım istiyor, adam resmen ayagının dibinde oturuyor, elini öpüyor, aynı seviyede koltukta bile oturamıyor, neyse ihh hakkında daha çok şey yazarım da gerek yok...

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
cevabı cevabınızda.

kimse kalkıp burada ihh şuna nıye yardım yapıyor, buna nıye yardım yapıyor veyahut başkanının 10 tane evi var, villası var şuyu var buyur var demiyor, bugün ihh olmasa onun yerine başka oluşumlar var, sen kalkıp bir suru iş yap ondan sonra böyle bir rezilliğe yol aç, ihh gidip alkolik adama yardım etse, zina eden kişiye yardım etse umrumda olmaz, ama sen kalkıp tc de neredeyse şirkin başı olmuş bir adama (ki kendisinin aklı melekelerini kaybettiğini ve kullanıldığını düşünüyorum) gidip önünde iki püklüm olacaksın, elini opeceksin arsızca, ondan sonra vay efendim niye laf ettiniz ?

ihh kendi cebinden harcamıyor bu paraları, insanların onlara verdikleriyle iş yapıyorlar, gezileri, uçak biletleri, harcamaları, otel masrafları o infak edenlerin verdigi paralarla yapılıyor, almadan vermiyorlar kısacası, ayrıca sizin cümlede kurduğunuz gibi asla basit değil bu mesele, sanki ikisi karşılıklı koltukta oturmuşlar da yardım istiyor, adam resmen ayagının dibinde oturuyor, elini öpüyor, aynı seviyede koltukta bile oturamıyor, neyse ihh hakkında daha çok şey yazarım da gerek yok...

berkide ben izlerken faklı gözlem yaptım En dogrusunu Yüce Allah bilir

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
he tabi ondan daha anormallari var, videonun sonunu özellikle izleyin ibretlik görüntüler.

ALLAH BENI AF ETSIN BU NASIL BIR GORUNTU, ADAM SANKI AKLINI YEMIS KEMIK BEKLEYEN KOPEK GIBI .. BU NE REZALET .. BUNLAR HARBIDEN KULA KULLAR.. SUPHANALLAH .. NE DIYECEGIMI BILMIYORM RABBIM UMMETI MUHAMMEDI HAYIRLA ISLAH ESIN .. VALLAHI YAZIK ..

Allahim sen beni afeyle, beni bagisla senin saptirdigina hidayet edecek yoktur sen bizi dinde sabit kil Allahim, bizi goz acip kapaincaya kadar nefsimize birakma .. AMIN

SUBHANALLAH, SUBHANALLAH, SUBHANALLAH ..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayret...Dehşet...Şaşkınlık...

İnsan binlerce kez şükretmeli değilmi ya.. Bu eğilmeler el öpmeler islam mı oluyor .vah vah vah

ELHAMDÜLİLLAH . ALLAHIM Sen aklımı koru.

M Çevrimdışı

murteci

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardes Allah hayrini versin! Allah dostu dusmanini bilmek icin ibn teymiyyenin guzel eserleri vardir bilirsin onlari okuyup tahlil etmeni isterim. Dusunki Mahmud dedigin adam hala turkiyedeki egitim sisteminin boyktcusudur yani ben burada onu savunmak istemiyorum akided bir olsak bile usulde ayrisiyoruz ama bu insanlai oyleaciz varliklar gb addetmek hos degil. Neden hep karalama yaftalama politikasi izliyoruz? Bu insanlar senelerce hakk yolunda oduklarini haykiriyorlar buyuk imamlardan icazet almislar rahlei tedrisat gormusler bu insan heterodoks bir yolun yolcusu da biz mi mustakimdeyiz sadece ? el insaf... kisiler uzerinden politika izlemek yanlis ben Mahmud demedim Mustafa demedim genel bir yol izledim. hasili kelam ne konustugumuza dikkat etmek lazim kotu sozun vebali agir olur. Allah hatalarimizi duzeltsin bizi hayrda birlestirsin..

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardes Allah hayrini versin! Allah dostu dusmanini bilmek icin ibn teymiyyenin guzel eserleri vardir bilirsin onlari okuyup tahlil etmeni isterim. Dusunki Mahmud dedigin adam hala turkiyedeki egitim sisteminin boyktcusudur yani ben burada onu savunmak istemiyorum akided bir olsak bile usulde ayrisiyoruz ama bu insanlai oyleaciz varliklar gb addetmek hos degil. Neden hep karalama yaftalama politikasi izliyoruz? Bu insanlar senelerce hakk yolunda oduklarini haykiriyorlar buyuk imamlardan icazet almislar rahlei tedrisat gormusler bu insan heterodoks bir yolun yolcusu da biz mi mustakimdeyiz sadece ? el insaf... kisiler uzerinden politika izlemek yanlis ben Mahmud demedim Mustafa demedim genel bir yol izledim. hasili kelam ne konustugumuza dikkat etmek lazim kotu sozun vebali agir olur. Allah hatalarimizi duzeltsin bizi hayrda birlestirsin..

Siz İbni teymiyye'yi okudukdan sonra bunları bana diyorsanız hakikaten enterasan, yazınızda mahmut efendi denilen zat ile akidede bir olsak vs. demişsiniz asla ve asla aynı değiliz, bu insanlar kesinlikle aciz varlıklardır 2. videoyu iyi izleyin bu acziyet değilde nedir?
Bu karalama değil, bu insanların yıllarca kafalarını bilerek din adına karıştıranların gerçek yüzleri ortaya çıkınca bunları insanlara göstermektir.
hakikaten size el insaf ibni teymiyye diyorsunuz, Allah dostu diyorsunuz, hakikaten şaşırtıyorsunuz beni.

son cümleniz için ise, Amin.

Üst Ana Sayfa Alt