Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İbn kesir tefsiri

İbn kesir tefsiri

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Abdullah4 adli kardeşimiz yeni bir kitap ekledi:

İbn kesir tefsiri - İbn kesir tefsiri hadislerle Kur'an tefsiri uyarı lütfen rar indirir dosya ziptir

Ekli dosyayı görüntüle 32709Elimizdeki tefsir kitaplarının zayıf ve mevzu hadislerle ve israiliyatla dolu olduğu iddiası yaygınlaşınca, bu bizi İslâmi kitaplar üzerinde durmaya ve onları şaibe ve şüphelerden arındırmaya itti. Bunların en önemlileri tefsir kitaplarıydı. Bu yüzden tefsir kitaplarındaki hadislerin tahricini yaptık, sahihi ile zayıfını açıkladık, israiliyatları ortaya koyduk. İbn Kesir tefsiri üzerinde bu çalışmayı uygun bulduk.
Ben, ondaki tahrif ve...​

Bu kitap hakkında daha fazla bilgi almak için tıkla ...

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Abdulmuizz fida iyi yapmış miyim kitabı telegramda buldum paylaştım kitap 12 cilt

e.soyler.Tawheed Çevrimdışı

e.soyler.Tawheed

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler kitap 2.5 gb'dir
Dördüncü Cildin ortasına baktığımda, kardeşim o kadar yorulmuş olmalı ki artık parmağının elinin gölgesi, kitaplarda gözükür hale gelmiş. Allah Azze ve Celle, bu kitapların fotoğrafını çekip PDF haline getirenlerden razı olsun. Gerçekten çok büyük bir amel işlediklerine şahit olabilirim. Allah onların ecrini arttırsın, hiç usanmıyorlar.

Üst Ana Sayfa Alt