Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hizmet ! şimdide Suriye üzerinden Hükümeti vuracak

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
1463149_10152067694484742_1439901336_n.jpg

1463149_10152067694484742_1439901336_n.jpg

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yaw bu el nusra ne yapıyor öle..merak etmesinler yakında özel harekatımız esedden önce tepelerine binecek...:cihad:

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
münafikun suresindeki tanımlama tam olarak fethullah gülen'e de uyuyor Allah'ın laneti bu zalimlerin üzerine olsun.Yayında ve yapımda emeği geçenlerin(fetocuların ve samanyolunun) Allah belasını versin.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yahu niye şaşırdınız anlamadımki :)

sanki düne kadar nusrayla beraber cephedelerdide bu gün sırtlarını döndüler nur cemaatinin 150 yıllık bir serüveni var içi hep ihanet hrıstıyanlarla dostluk gizli servislerle ilişkiler mafyalarla ilişkilerle dolu. sadece yüzeyinde sözde islam var. müslüman halkıda uyutuyolar tabi. özelliklede miliyetcılık gibi bir fitne ile yuğrulmuş seksenlerin ülküceleri var onların pişman olanlarının üzerinden yola çıktılar.

çok normal bunlar.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şaşırmadık kardeşim kinleniyoruz... kelebek diye bir filim vardı onu izleyeniniz varmı orda da talibanı pkk gibi gösteriyor müslümanları karalıyorlardı... Allah kafirler topluluğuna hidayet etmez.... samanyolundki dizilerde de yahudi ve hıristiyanlar da cennete gidecekler mesajı vermişlerdi... fetullahın sözünü tastik amaçlı....

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
şaşırmadık kardeşim kinleniyoruz... kelebek diye bir filim vardı onu izleyeniniz varmı orda da talibanı pkk gibi gösteriyor müslümanları karalıyorlardı... Allah kafirler topluluğuna hidayet etmez.... samanyolundki dizilerde de yahudi ve hıristiyanlar da cennete gidecekler mesajı vermişlerdi... fetullahın sözünü tastik amaçlı....

televizyonlarda ne mesajlar var arapları karalayanlarmı yok, dini örgütleri pkk gibi yansıtanmı yok. hayır uzulduğum şu şimdi feto erdoğana karşı ama hiç dostumuz yok yani sanıyolarki dışardan bakanlar (solcu,nurcu vs) erdoğan ve hükümet sanki destekliyor bizi :)

A Çevrimdışı

Abu Adem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hükümet El Nusra'yı mı destekliyor ki böyle bir şey yapabilsinler? Bu sümüklügiller ona buna yalakalık yapacaz diye çırpınıp duruyorlar. Her şeyiyle sisteme adapte olmuşlar ve insanları da sisteme adapte etmeye çalışıyorlar. En çok sinir olduğum şeylerden biri de Alevi yalakalığı yapmalarıdır. Bu Alevileri ve yalakalarını gördükçe Yezid'e sempati duyuyorum.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
özellikle türkiyedeki alewviliğin çok karanlık bir durumu var. tüm ateistler solcular alevileri acayip seviyorlar. koskoca bir soru işareti . cevabını biliyorum ben çünkü içlerinde büyuüdüm. ama gerçekten tam bir ali cengiz oyunu yapıyorlar.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
özellikle türkiyedeki alewviliğin çok karanlık bir durumu var. tüm ateistler solcular alevileri acayip seviyorlar. koskoca bir soru işareti . cevabını biliyorum ben çünkü içlerinde büyuüdüm. ama gerçekten tam bir ali cengiz oyunu yapıyorlar.

ben batili birine doguluyum dedigim zaman duraksayan cok olurdu ama dersimliyim dedigim zaman, aaa alevimisin ben alevileri cok severim siz DEMOKRASININ bekcisi, sigortasisiniz derlerdi,

bence durum nasil biliyormusunuz REKLAM calisiyor hani bir kisiye yuz kisi deli derse deli olur derler ya .. alevilerde oyle siz demokrasinin bekcisisiniz, sizler durustsunuz, sizler cagdassiniz diye diye adamlari dinsiz yapmislar, bugun bir alevi islam ile butun degerlerini kaybedecegini dusunur, cunki islam onlar icin kendilerine verilen tanimin demokrat, cagdas, laik, ilerici vb zittidir, islam gericilik, yobazlik, cagin disinda olmaktir onlar icin ..

rabbim beni af etsin ben eskiden talibana bakar derdimki ben bu muslumanlarla ayni havayi solumaktan bile rahatsiz oluyorum .. suphanallah iste oyle derdim, bizi yediren iciren ve musluman kilan Allah swt ya hamdolsun,

alevileri islamdan sogutan diger sebelerden biride sunni baski, ama kuran ve sunnetin yaklasimindan uzak bir sunni baski, alevilerin sunnilerden gordugu yuzune gulen ama arkasindan soven insanlar grubu, oysa din teblig dini benim mezhebim benim yolum diye degilde Allah swt kuranda soyle diyor, peygamber efendimizin uygulamasi bu sekilde diye bir yaklasimla alevilere yaklasilmamis,

diger bir sebebte seytan .. seytan bunlara yaptiklarini suslu gostermis eline, beline, diline, sahipsin sen durustsun, bak o sunni ama insanlara kotu davraniyor, yok onlar zaten ehlibeyt dusmani, dusmani derken sanki huseyin ra nin katili bugunun sunnileri suphanallah onlar oyle bakiyor, Allah swt ya hamdolsunki bugun aleviler icin onlar diyebiliyorum ..

hidayet RABBIM dendir, o kime hidayet ederse saptiracak yoktur kimide saptirirsa hidayet edecek yoktur, rabbim cumlemizi tevhid uzere kardes kilsin, canimizi musluman olarak alsin .. HAMD ALLEMLERIN RABBI OLAN ALLAH'A DIR

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu anda Akitçiler ve zamancılar arasındaki kavga fena halde eğlenceli geliyor bana. Birisi demokrasiye inanmaz ama demokrasi ile gelen Tayyipi halife falan ilan edecek durumdadır , berisi demokrasiye inanır ama demokrasi ile gelen Tayyipi firavun ilan etmektedir. Acaip bi paradigma söz konusu !!! Birinin inancını beriki savunuyor velakin diğerini suçluyor :p

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu anda Akitçiler ve zamancılar arasındaki kavga fena halde eğlenceli geliyor bana. Birisi demokrasiye inanmaz ama demokrasi ile gelen Tayyipi halife falan ilan edecek durumdadır , berisi demokrasiye inanır ama demokrasi ile gelen Tayyipi firavun ilan etmektedir. Acaip bi paradigma söz konusu !!! Birinin inancını beriki savunuyor velakin diğerini suçluyor :p
+5

M Çevrimdışı

mervanbinmübarek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
konyaliya konyalimisin,ankaraliya ankaralimisin,mardinliye mardinlimisin denir.böyle sebek olanlarada sebekistanli denir.hem sebek hemde sebeke.

- - - Updated - - -

konyaliya konyalimisin,ankaraliya ankaralimisin,mardinliye mardinlimisin denir.böyle sebek olanlarada sebekistanli denir.hem sebek hemde sebeke.

- - - Updated - - -

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yalnız tayyip %25 münafıklık alameti ve
şirk alameti varsanurcularda %98 adamlar ayet hadis yerine risalelerden alıntı yapıyorlar
Kızdırdılar beni , bende söyledim Allah indinde demokrasinin yeri neyse demokrasi ile gelen de odur .

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben batili birine doguluyum dedigim zaman duraksayan cok olurdu ama dersimliyim dedigim zaman, aaa alevimisin ben alevileri cok severim siz DEMOKRASININ bekcisi, sigortasisiniz derlerdi,

bence durum nasil biliyormusunuz REKLAM calisiyor hani bir kisiye yuz kisi deli derse deli olur derler ya .. alevilerde oyle siz demokrasinin bekcisisiniz, sizler durustsunuz, sizler cagdassiniz diye diye adamlari dinsiz yapmislar, bugun bir alevi islam ile butun degerlerini kaybedecegini dusunur, cunki islam onlar icin kendilerine verilen tanimin demokrat, cagdas, laik, ilerici vb zittidir, islam gericilik, yobazlik, cagin disinda olmaktir onlar icin ..

rabbim beni af etsin ben eskiden talibana bakar derdimki ben bu muslumanlarla ayni havayi solumaktan bile rahatsiz oluyorum .. suphanallah iste oyle derdim, bizi yediren iciren ve musluman kilan Allah swt ya hamdolsun,

alevileri islamdan sogutan diger sebelerden biride sunni baski, ama kuran ve sunnetin yaklasimindan uzak bir sunni baski, alevilerin sunnilerden gordugu yuzune gulen ama arkasindan soven insanlar grubu, oysa din teblig dini benim mezhebim benim yolum diye degilde Allah swt kuranda soyle diyor, peygamber efendimizin uygulamasi bu sekilde diye bir yaklasimla alevilere yaklasilmamis,

diger bir sebebte seytan .. seytan bunlara yaptiklarini suslu gostermis eline, beline, diline, sahipsin sen durustsun, bak o sunni ama insanlara kotu davraniyor, yok onlar zaten ehlibeyt dusmani, dusmani derken sanki huseyin ra nin katili bugunun sunnileri suphanallah onlar oyle bakiyor, Allah swt ya hamdolsunki bugun aleviler icin onlar diyebiliyorum ..

hidayet RABBIM dendir, o kime hidayet ederse saptiracak yoktur kimide saptirirsa hidayet edecek yoktur, rabbim cumlemizi tevhid uzere kardes kilsin, canimizi musluman olarak alsin .. HAMD ALLEMLERIN RABBI OLAN ALLAH'A DIR

ortak özelliğimiz varmışş :)

Üst Ana Sayfa Alt