Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hayvan kesim görüntüleri

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi bildigin tanidigin musluman bir kasabdan al
ben oyle yapiyorum 5-6 senedir
emin olursun sorun da olmaz insallah

kendim gidip hayvanı kesdiriyorum ama tavuk olayını nasıl çözeceğim ama tabi ki bazen de gidip marketlerden et almıyor değilim vallahi işimiz zor bu kafir acımasız zihniyete lanet ediyorum

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kendim gidip hayvanı kesdiriyorum ama tavuk olayını nasıl çözeceğim ama tabi ki bazen de gidip marketlerden et almıyor değilim vallahi işimiz zor bu kafir acımasız zihniyete lanet ediyorum

tavuk bende evde var bakiyorum lazim oldukca ordan kesiyorum.kumeste 50tane tavuk saklamak cok zor diyil.ilgilensen kolay bu is.birde fiyatta uygun olur.yani ucuza mali olur civ civ alirsan.bakimi 30 40 gun gibi-1-1.5 kilo geliyor.
lanet ede bileceklerin zaten laneti uzerlerinde akhi o serefsizlerin.

E Çevrimdışı

ebu ûmeyr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tavuk bende evde var bakiyorum lazim oldukca ordan kesiyorum.kumeste 50tane tavuk saklamak cok zor diyil.ilgilensen kolay bu is.birde fiyatta uygun olur.yani ucuza mali olur civ civ alirsan.bakimi 30 40 gun gibi-1-1.5 kilo geliyor.
lanet ede bileceklerin zaten laneti uzerlerinde akhi o serefsizlerin.

Rahman seni sevsin axhi senin yerin varda bakıyorsun ya ben garip apartmanda nasıl bakim..:kafaçakma

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
allah seni firdevsle mukafatlandirsin akhi
vallahi akhi baka bilirsin 1metre karede ben baktim kibristaydim o zaman1998 lerde.fiyatlar cok paha orda.50tane civ civ alip bakirdim.kendim ihtiyacimi karsilayacak kadar keserdim.2 aya gecenleri donercilere satardim.ses oluyor biraz buyuyunce okadar.her gun altlarini degisirdim hurriyet ve sabah gazetesyle :hahahaa .koku gelmiyordu 100de100
biri icin kolay olan is baska birisi icin zor ola bilir akhi.
akhi 5tane canli tavuk alip kesip buz dolabina koya bilirsin.
rabbim yardimcisi olsun buyk sehirlerde yasayan tum muvahhid kardeslerimin

Üst Ana Sayfa Alt