Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hammırın Içi Dışına Çıktı_irak Islam Devleti Aslanlarından

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Video Yenidir_13/07/2007_ALLAH azze ve celle tüm mücahid kullarından razı olsun.

http://www.youtube.com/v/4FnORQOPAbA

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Amin.Gebersin köpekler....Girdikleri ırak cehenneme kapı olur inşallah.Onlara yardım edenler ve onları sevenlerde onların sonuna mazhar olur inşallah.Tüm abd köpeklerini bu şekilde görebilmeyi ve bizlerin elleriyle cezalandırmayı Rabbim nasip etsin.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Amin.Gebersin köpekler....Girdikleri ırak cehenneme kapı olur inşALLAH.Onlara yardım edenler ve onları sevenlerde onların sonuna mazhar olur inşALLAH.Tüm abd köpeklerini bu şekilde görebilmeyi ve bizlerin elleriyle cezalandırmayı Rabbim nasip etsin.

aminnn

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Amin.Gebersin köpekler....Girdikleri ırak cehenneme kapı olur inşALLAH.Onlara yardım edenler ve onları sevenlerde onların sonuna mazhar olur inşALLAH.Tüm abd köpeklerini bu şekilde görebilmeyi ve bizlerin elleriyle cezalandırmayı Rabbim nasip etsin.

aminnn
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHUEKBER KEBİRA
AH Bİ BOMBA DAHA OLSAYDI O DÖRT ARABA TOPLANDIĞINDA

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
ALLAHUEKBER KEBİRA
AH Bİ BOMBA DAHA OLSAYDI O DÖRT ARABA TOPLANDIĞINDA
zaten bakarsanız,,saldırıdan sonra korkularından bir şey olmasın diye etrafa rastgele ateş açıyorlar tanklar ile..Amerikalılar Irakta çıkmaza girmiştir ALLAH ın izni ile her gün cehenneme portlanan 10 larca asker daha da artacaktır.

Şeyh Zevahiri diyor ki:

Irakın köpekleri amerikalıların leşlerini yemek için sabısızlanıyor.Amerikalılara öyle bir son hazırladık ki köpekler leşlerini yemeye yetişemeyeceklerdir.

ALLAH u Ekber

Üst Ana Sayfa Alt