Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Halep’ten Ümmete Yazılan Mektup

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
halep-ten-ummete-yazilan-mektup-1.jpg

Halep’ten ümmete yazılan mektup

Halep’ten ümmete yazılan mektubu sizlere sunuyoruz:

“Selamun Aleykum, ben Salih.

Halep’te yaşıyorum, mühendis olacaktım ama şimdi daha acil işlerimiz var. Burada, enkazların altından, bombardımanlardan, keskin nişancılardan, organ mafyasından ve sapık şebbihalardan çocukları kurtarmaya çalışıyoruz. Hayatta kalırsam ileride bir gün belki mühendis olurum.

Size ne anlatıyorlar, bilmiyorum ama burada çocuklar savaşın özel seçilmiş hedefi. Çocuklar ölürse, savaşmaya sebebimiz olmayacağını ve pes edeceğimizi düşünüyorlar. O yüzden İran, Rusya, ABD, İsrail sadece çocuklara yönelik savaşıyor.

Baas mı? O sadece bu saydığım asıl düşmanların vitrini. Beşşar ise bu vitrinin kepçe kulaklı sıradan bir kuklası. Hitler bile deneylerinde bu kadar sadık bir köpeği eğitememişti. Nazilerin kaldığı yerden İranlılar devam ettiler ve ortaya tarihin en sadık kâfir köpeği Beşşar çıktı. Beşşar’ın tanrısal özelliği olduğunu dayatıyorlar.

Adı İslam Cumhuriyeti olan İran’la, Ortodosk Rusya nasıl olduysa kafa kafaya verip bizim tapmamız için ortaklaşa put yaptılar burada. İran ve Rusya’nın yaptığı Beşşar putuna tapmıyoruz diye kâfir ilan edildik. Kâfir olduğumuz için çocuklarımızı öldürerek cennete gireceklerini düşünüyorlar.

Nusayrilere göre de kâfir olduğumuz için onlar da bizim çocuklarımızı öldürerek cennete gideceklerini düşünüyorlar.

Hizbu’ş-şeytan’a göre de hepimiz kâfiriz, onlar da bizim çocuklarımızı öldürerek cennete gideceklerin düşünüyorlar.

Size ne anlatıyorlar, bilmiyorum ama burada Rusya ile İran kendi dinleri için öldürüyor bizim çocuklarımızı. Bizimse, çocukları kurtararak cennete gideceğini düşünen Müslümanlara çok ihtiyacımız var. Yapacak daha önemli bir işiniz yoksa çocuklarımız sizin kurtarmanızı bekliyor!

Allah ömrünüze bereket, çocuklarınıza sağlık, amellerinize hayır ihsan etsin.”

Kardeşiniz Salih

Nisan 2016

Halep

Kaynak : Küresel Analiz, Islah haber

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH a düşman olanlar kadar ALLAH ı sevenler olarak birleşemiyoruz ya en çok beni yoran hadiselerin başında geliyor bu.
Herkez ayrı bır havada kımın ne pesınde olduğu belli değil.
Dini sorsan senden benden daha iyi biliyorlar.E hadi diyoruz ön ayak olun yok Çakılıp kalıyoruz.Ulkemizde birbirimizle ugrasacagımız kadar ALLAH için ugrassaydık ya.Cogu fetvalara bakıyorum DUNYAYA DAYALI.Oysakı yıkılacak bır temel uzerıne ev yapmak mantık dışı.ALLAH c.c. ne buyuruyor
Allah'tan başka dostlar edinenlerin örnekleri kendine bir ev edinen örümceğin örneği gibidir. Evlerin en dayanaksızı ise şüphesiz örümceğin evidir. Keşke bilselerdi!
ALLAH deyince masaallah diller bulbul ama beden kalb durgun.Amel yok işitiyoruz itaat yok
İtaat etmeye kalkınca da önümüze Tagutun emellerını çıkarıveriyorlar.
Bu işin içinden nasıl çıkılacak bilmiyorum.
Benim gönlüm mazlumlardan yana BİRLİK olmaktan yana Vallahi utanıyorum artık
O kadar şey varki anlatmak istedegim doğru bıldıgım ve doğrusu için kac senemi verdiğim.
Cihad için kalkalım dedıgınde sapığından tut sana kadar adammı kaldıya hatta ve hatta ne ilmin varda ne biliyorsunda nereye gidiyorsuna kadar bı dünya fetva duydum.
Sanki kendileri çok doğru yoldaymış gibi bir dünya fetva Vallahi aileden tut hocasına kadar.
Hic Bir dinin savunucusu ALLAH için otur oturduğun yerde dermi yahu.
KArdeşlerımızın cogu işgal altında ve ALLAH ı savundukları ıcın eziyet ve nice çile işkencelere göğüs geriyorlar.
Ashab gibi sonuç olarak hepsi Şehit inşallah.
Oysa ki biz kafirlerin bize sunduğu bır yasamın temellerıyle ölmeyecekmişiz gibi yasamaya ve ezilmeye devam ediyoruz.ALLAH c.c. bu dünyada ahiretinden umudu kestıklerıne verdıkce verıyor taki ahiretinden birsey kalmayana dek.
Uzuluyorum Rabbım ınsaallah bizi kendi yoluna çevirir.Ve kendisinden başka hicbirseyı düşünmeyen kullar olarak canlarımızı kabzeder.O bize düşünüp tutalım diye öğüt veriyor.Esselamu aleykum.

Üst Ana Sayfa Alt