Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Güneşin Solundaki o Küçük Nokta Ne?

selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet doğru imkansız değil ama ben bunları sahte filan düşündüm YouTube çok böyle yapan fazla gerçekten yapmışlar Endonezya yapılmış tek bir getirmişler
bence kasıtlı olarak sahte videolar ile piyasayı dolduruyorlar ki gerçek proje onun gölgesinde kalsın tıpkı bir zaman illuminati yalanıyla gerçek güçleri sakladıkları gibi artık kimse bu konuları bu yüzden ciddiye almıyor

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Eğer bu sahteyse gerçeği düşünüyorum neler neler yapmazlar daha tehlikeli olacak bu bir savaş aslında

selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Eğer bu sahteyse gerçeği düşünüyorum neler neler yapmazlar daha tehlikeli olacak bu bir savaş aslında
aslında yazıda geçtiği gibi bizim rabbimizin bir tasviri olmadığı için bizi kandırmaları çok daha zor buda'nin brahmanın jesus christ'ın ve diğer sahte tanrıların tasvirleri var onları daha kolay kandırırlar al sana deccalin yolunda 5 milyar asker tabiki kendine Müslümanım diyen ALLAH'IN haşa ete kemiğe bürünüp şeyhi olarak göründüğünü iddia eden belamlar bu durumda buna bir kılıf uydurup sahte mesihe iman ederler 70 bin sarıklıda bunlar olmalı herşey bir yana tabiki bu konuştuklarımız halen kanıtları olmayan komplo teorileri en iyisini ALLAH BİLİR

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
aslında yazıda geçtiği gibi bizim rabbimizin bir tasviri olmadığı için bizi kandırmaları çok daha zor buda'nin brahmanın jesus christ'ın ve diğer sahte tanrıların tasvirleri var onları daha kolay kandırırlar al sana deccalin yolunda 5 milyar asker tabiki kendine Müslümanım diyen ALLAH'IN haşa ete kemiğe bürünüp şeyhi olarak göründüğünü iddia eden belamlar bu durumda buna bir kılıf uydurup sahte mesihe iman ederler 70 bin sarıklıda bunlar olmalı herşey bir yana tabiki bu konuştuklarımız halen kanıtları olmayan komplo teorileri en iyisini ALLAH BİLİR
Evet doğru biz iman ediyoruz zaten ben inanmıyorum onun mehsi olduna inanmıyorum animasyon var belli oluyor ama sen araştırdın bilgi getirdin ne demişti bir fasık haber verdinde onu araştırın sen araştırdın ama hayla şüpheli

selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet doğru biz iman ediyoruz zaten ben inanmıyorum onun mehsi olduna inanmıyorum animasyon var belli oluyor ama sen araştırdın bilgi getirdin ne demişti bir fasık haber verdinde onu araştırın sen araştırdın ama hayla şüpheli
evet fakat şu bir gerçek ki deccal mutlaka zuhur edecektir ve insanları delalete sürükleyecektir o gün orada olursak rabbim bizi korusun kehf suresinin ilk 10 ve son 10 ayetini okumayı ve mümkünse ezberlemeyi ihmal etmeyelim inşallah

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar kardeşimiz buradakini göstermeye çalışıyor bu nedir diye bana soruyorsan gezegen olma ihtimali yüksek

Ekli dosyalar

• IMG-20240414-WA0000.jpg
    IMG-20240414-WA0000.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 11
Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hangi açıdan çektiysen açı farkına göre cisim dediğin şeyin de yeri değişiyor ancak bulutların ve güneşin yeri değişmiyor. Telefondan çektiysen telefonun kamerasıyla alakalı bir durum bu genelde xiaomi ,redmi marka telefonların kameraları çok iyi olmuyor.

Hakka Davet' in dediği şey çok farklı...

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hangi açıdan çektiysen açı farkına göre cisim dediğin şeyin de yeri değişiyor ancak bulutların ve güneşin yeri değişmiyor. Telefondan çektiysen telefonun kamerasıyla alakalı bir durum bu genelde xiaomi ,redmi marka telefonların kameraları çok iyi olmuyor.

Hakka Davet' in dediği şey çok farklı...
Ben de öyle düşünüyorum.

Üst Ana Sayfa Alt