Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gözün Haramdan Sakınması

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mukhtar Şankiti'ye genç bir adam tarafından, kendisinde bağımlılık haline gelen "gözlerini haramdan nasıl sakınacağı"na dair bir soru sorulmuştu, işte Mukhtar Şankiti'nin verdiği cevab, mutlaka dinleyin...

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mukhtar Şankiti'ye genç bir adam tarafından, kendisinde bağımlılık haline gelen "gözlerini haramdan nasıl sakınacağı"na dair bir soru sorulmuştu, işte Mukhtar Şankiti'nin verdiği cevab, mutlaka dinleyin...

Rabbim seni firdewse koysun akhi. dehşet videolar. Allah bizi günahlardan muhafaza etsin :(

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahumme amin amin amin. Cemien kardeşim inşeAllah.İkinci video beni çok etkiler her izlememde aynı etkiyi hissederim.ilk videoyu izleyince diyecek bir cümle bulamadım. Allahu Ekber...

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sübhanALLAH ..izlerken tüylerim örperdi,şüphesiz biz günahkar kullarız ve Rabbimin mağfireti olmazsa hüsrana uğrarız..Bizi nefsin şerrinden,şeytanın vesveselerinden koru Rabbim..
Rabbim senden razı olsun isfehani abem,bizi uyaran ve güzel nasihatler veren konular açıyorsun,ne güzel ve hayrlı bir amel yapıyorsun...

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah senden razı olsun agbim.Anlatan ilim ehli birisi.Allah ondan razı olsun.Anlatımı hem etkili hem samimi,yaşıyormuşcasına anlatıyor.Dun izleyince kardeşlerimle paylaşmak istedim.Rabbim bizlere yakini bir iman nasip etsin.O nun gören gözü ,işiten kulağı,tutan eli,yürüyen ayağı olmayı nasip etsin.Rabbim bizi ihsan sahibi bir mümin olmayı nasip etsin.Gunahlarla aramıza mesafe koysun.Hicbir gölgenin olmadığı o günde arsının golgrsınde bizlere yer versin.Kabrin azabından ,cehennemin azabından,mahşer günü un sıkıntısından buzleri muaf eylesin.Yaşamın ve olumun fitnesinden ,deccalin fitnesinden bizleri muhafaza eylesin ve olumun sıkıntısını bizleri korusun canlarımızı müminler olarak alsın.Rabbim cemaliyle aydınlanan kullarından olmayı,cehennemin haram kıldığı kullarından olmayı bizlere nasip etsin.Bizleri rahmetiyle cennetine alsın.Allahumme amin

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok kardesim bende Seyh Halid Yasinin turkceye cevirili face adresinde gordum.Ordan ekledim,basligin altindaki videonun ustundeki yaziyi google ye kopyala yapistir yap karsina inseAllah gelir.Allahualim bunu yeni eklemisler baska yerde bulamadim

Üst Ana Sayfa Alt