Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

gıybet,koğuculuk,iftira gibi durumlarda nasıl davranmalıyız.

M Çevrimdışı

melaike-

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm
Bilyorsunuz çagımızda özellikle bayanlar arasında gıybet ve laf taşıma çok fazla.Ben elimden geldiği kadar yapmamaya çalışıyorum.Haksızlıga ugradıgım zamanlar oluyor.Sinirli bir yapıya sahibiim ve sinirlendigimde o insanlara gidip bagırıp çagırıyorum..böyle bir durumda o kişinin hakkına giriyormuyum.Yada böyle bir durumda ne yapmam gerekiyor.Haksızlıga iftiraya veya arkandan konuşulması ve laf taşınması gibi durumlarda ne yapmam nasıl davranmam gerekiyor.gerçekten şeytanla ugraşmak çok zor bide insan olan şeytanlarla uğraşıyoruz.Şeytan o sinirle onun söylediklerini söle sende dio ama engel olmaya çalışıyorum olamadığım durumlarda oluyor.Bazen kızdığım kişinin yaptığı hataları yapıyorum.Geceleri secdeye kapanıp dua ediyorum.Gerçekten dinimizi yaşayamadığımız için bunlara maruz kalıyoruz.ALLAH HERKEZE VE BANADA HİDAYET VERSİN.
Lütfen bu konuda yardımcı olun.
ALLAHIN RAHMETİ BEREKETİ ÜZERİMİZE OLSUN AMİN.

Üst Ana Sayfa Alt