Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ginger gidiyor

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum ınşALLAH…

Ozel nedenlerımden dolayı netı bırakma kararı aldım kardeşlerim…(kımse ustune alınmasın…)

Kusurum elbette olmuştur…uzduklerım olmuştur…bılmeyerekte olsa kalplerınızı kırdıklarım olmuştur…ınsanız sonuçta…hepiniz haklarınızı helal edın ınşALLAH…

Benım net seruvenımde bu akşam sona erecek ınşALLAH…hakkınız bende yok ama bunu bılemeyız…hakkım varsa hepinize herdaım helal olsun ınşALLAH…

Sizlerden çok şeyler oğrendım…ALLAH cc razı olsun kardeşlerim…Rabbım fırdevsınde bızlerı komşı eylesın ınşALLAH...

Kalbınızın tek sahıbı Rabbıme emanetsınız…

:crycry :crycry :crycry :uzgunumm :uzgunumm :uzgunumm

temin_dari Çevrimdışı

temin_dari

Üye
İslam-TR Üyesi
Selametle kal kardeşim bütün haklarımız helal olsun ... :güldüm :güldüm

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
ginger abla beni bırakıp nereye gidiyon :crycry :crycry bütün haklarımız helal olsun...Rabbim yar ve yardımcın olsun...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Helal olsun kardeşim sizde helal edin.Kararınız hakkınızda inşAllah hayrolur.

M Çevrimdışı

musab:)))

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yolun acik olsun kardesim

duanda unutmayasin....

yafff kime saka yapip guldurecegim artik...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbım hayırlı yolumda BEN YOLUMUN YOLCUSUYUM dıyenlerın arasına koyar benı ve sızlerı ınşAllah...

kardeşim ınşAllah şaka yapacak şakanı kaldıracak kardeşlerim çok bu sıtede...mutlu olun konuları fazla kılıtlemeyın yeter :)

herdaım duamdasınız ınşAllah hepinzde...az kahrımı çekmedı ıslam-tr aılesı benım...hepinizden Allah cc razıolsun

duanızda unutrmayın şu acızmı acız kardeşinizi ınşAllah canlar...

:crycry :crycry :crycry özlıcem sızlerı ben :crycry :crycry :crycry

M Çevrimdışı

musab:)))

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hakkinda hayirlisi olsun

deli yok, samanpan da, uksimu 'da eee sende gidiyosun

ben zaten senin puanin icin girip soyle biizimkilere takilip cikiyodum ama ben de yolcuyum yakinda Allah izin verirse...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:crycry :uzgunumm :crycry :uzgunumm :crycry :uzgunumm :crycry :uzgunumm :crycry :uzgunumm :crycry :uzgunumm :crycry

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim Hakkında hayırlı olur inş kendine iyi bak kardeşim rabbim yar ve yardımcın olsun

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN İNSALLAH HER DAİM HAYIRLA KARŞILAŞTIRSIN . SELAMETLE :agliyorum

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayırlara vesile olması dileğiyle ..........selametle kal kardeşim