Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gezegenlerin Kaydedilmiş Sesleri !!!!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
radyo frekansı ile kaydedilmiş. bu site meşhur bir sitedir. nasa ile bağlantılı

daha önce görmüştüm bu siteyi.
ama şu an ban pek inandırıcı gelmedi.
Sanki bakın ben gezegenleri dinleyecek teknolojiye sahibim. Sizin herşeyinizi duyarım . Benden korkun fikrini vermek için yapılmış gibi geliyor bana

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
bu bir nasa reklamıdır.Abd müttefiklerine güven,düşmanlarına korku vermek için bu tür ulaşılamayacak hedeflere ulaşmış gibi yapıyor.Daha önce uzayda çekildiği söylenilen bir çok fotoğraf uydurma çıkmıştı.Abd kaynaklarının her dediği doğru çıkmamaktadır.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kazandığını bilemem ama kaybettiğin bir şey var. Aklını kaybetmişsin.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu arada sesi şimdi dinleme şansım oldu. VE hemen çözdüm inşaallah. Bu ses bilgisayar tarafından üretilmiş ve "ChucK" ses programlama diliyle yazılmış öyle sanıyorum. Bi ara ben de kullanmıştım elektronik ses üretiyor. Zaten iyice dinlediğiniz zaman mekaniik bir ses olduğunu anlarsınız.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Bu arada sesi şimdi dinleme şansım oldu. VE hemen çözdüm inşaallah. Bu ses bilgisayar tarafından üretilmiş ve "ChucK" ses programlama diliyle yazılmış öyle sanıyorum. Bi ara ben de kullanmıştım elektronik ses üretiyor. Zaten iyice dinlediğiniz zaman mekaniik bir ses olduğunu anlarsınız.

paintte yapılıyo ya ben de yapıyorum arada uzay sesi evde

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nasanın araştırmalarıyla ilgili bir çok video,resim,ses... var. acaba bunlardan kacı doğru kacı yanlış.Özellikle discovery belgesel kanallarında insanı bazen şaşkınlığa düşürecek bir çok kare var islama ters düşdüğü gibi.(evrim teorileri gibi )Tabi böyle olan kısımlarına kesinlikle inanmıyorum :)

Üst Ana Sayfa Alt