Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmenimiz Abdulkadir Şen Ülke Tv'de

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
incanews.com Genel Yayın Yönetmeni, İstanbul Üniversitesi Araştırma Görevlisi Abdulkadir Şen bu akşam saat 21:00'da Ülke TV'de IŞİD ve Bölgedeki gelişmeleri değerlendirecek. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünde master yapan Abdulkadir Şen şu anda İlahiyat Fakültesinde Tefsir bölümünde Yüksek Lisans, Marmara Üniversite'sinde de Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora yapmaktadır. Orta Afrika, Mali, Irak, Yemen, Afganistan ve daha bir çok konuda araştırma dosyaları ve raporları bulunan Abdulkadir Şen aynı zamanda Haksoz.net'e Ortadoğu analizleri kaleme alıyor.
Gazeteci Nevzat Çiçek’in moderatörlüğündeki ‘Pergel’ programında Prof. Dr. Mehmet Ali Büyükkara, Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu ve Abdülkadir Şen ile IŞİD konusu ele alınacak.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Buldog köpeğinin birini çıkarmışlar Amerikan beslemesi biri tutmuş, İslama laf atıyor...

Arkadan başka bir gavat çıkmış adı ney bilmiyorum (Mehmet ali karaymış) konsolosluklara saldırıları kınıyormuş. Türbelere havaya uçurmak cihada zarar veriyormuş...

Bu tv ler hiçbir zaman adam olmaz. Vallahi tahammül edemedim 5 dk.

İzlemeyin izlettirmeyin bu tür programları Kardeşler, Sinir hastası olursunuz

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Abdulkadir Şen abinin güzel tespitleri vardı, mehmet ali denen sofi, şii sempatizanın Ehli sünnet, selefi düşmanligi konuşmasının her anında hissedilebiliyordu.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
programı izlemedim ama keşke abdülkadir şen tek konuşsaymış.internete düşerse izlerim.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SC20141114-230039-1.jpg

Üst Ana Sayfa Alt