Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Geceleri Bana Fısıldıyan Şey Ne?

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm. Geceleri uyurken bazen vücudumda üşüme oluyor ve şiddetli rüzgarlı bir yerdeymişim gibi bir hissiyat oluyor. Tam o esnada birşey sol tarafımdan bana fısıldıyor.

Dün gece de oldu bu ve bana dedi ki "anne babanı uyandır". Ben şeytandır herhalde diyordum önceden takmıyordum ama şu mübarek ramazan ayında olunca şaşırdım gerçekten. Uzun süredir bu olayı yaşıyorum artık iyice meraklanma başladım...

Son düzenleme:
radd Çevrimdışı

radd

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Nedir Bilmiyorumda Banada Akşam Yatınca kulağıma Birşey baskı uyguluyor gibi birşey oluyo

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Bazen benim adımı da fısıldıyorlar geceleri. Ramazan ayında da oldu bu. Ramazanda olduğuna göre azgın şeytan değilmiş demekki.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aleykum selam kardeşim,

İlgili hadisin izahati bu ve ayrıntıları ile okursanız: şeytanın Ramadanda da iş başında olması muhtemel görülüyor. Durumunuz için başka türlü bir izahat var mı bilmiyorum ama Ramadanda oluşumuz şeytanı elemek için geçerli bir sebep değil.

Dolayısı ile korunma dualarına sıkı sıkıya tutunun ve ona karşı uyanık olun. Anne babayı uyandırmak gibi masumane fısıltılarla kendine karşı gardı indirtip, ardınca yavaş yavaş kötülüğe dair fısıltılarla ayağınızı kaydırmaya çalışması çok muhtemel görünüyor.

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Ama birçokkez yatarken "korkma korkma" diye fısıldadı sol yanımdan. O esnada başta yazdığım gibi şiddetli rüzgarlı bir yerdeymişim hissi başladığı sırada... Bu cin belki de müslümandır.

Bundan birkaç sene önce çok şiddetli cin musallat yaşadım, kırmızı rengiyle bana göründü ve boğuk sesiyle benle konuştu nedediğini anlamadım ama kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu...

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bundan birkaç sene önce çok şiddetli cin musallat yaşadım

Bununla ilgili bir durum olması muhtemel, işin ehli olan rukyecilere danışmanızı tavsiye ederim. Nitekim bu cin müslüman ise dahi, neden size eziyet olacak bir durum yaşatıyor? Bu olağan görünmüyor...

Dediğim gibi bu konuları en iyi rukyeciler bilmektedir sanıyorum, inşaAllah bilen işin ehli birisine ulaşırsınız kardeşim.

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Bununla ilgili bir durum olması muhtemel, işin ehli olan rukyecilere danışmanızı tavsiye ederim. Nitekim bu cin müslüman ise dahi, neden size eziyet olacak bir durum yaşatıyor? Bu olağan görünmüyor...

Dediğim gibi bu konuları en iyi rukyeciler bilmektedir sanıyorum, inşaAllah bilen işin ehli birisine ulaşırsınız kardeşim.
Önceden çok rahatsız ediyorlardı rukye dinleyemeden uyuyamıyordum. Şimdi eskisi gibi değil çok şükür. Bu Ramazandan önce kırmızı renkli insan şeklinde odamda gözüktüler ve "biz seni görüyoruz" dediler ve kayboldular. Ama çok şükür eskisi gibi korkunç gelmedi bu.

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Geçen senelerde (cinlerin bana gözükmeye başladığı ilk zamanlarda) bir arkadaş beni cinlerden anladığını söyleyen bir adamla tanıştırdı.

O adam kâfir cinleri kullandığını ve kendisinin cinleri olduğunu söyledi. Bana musallat olan cini de kendi cinleriyle(kendi cini de kâfirmiş ) öldüreceğini söyledi. Sonra evdeki aynalara arapça bireyler yazdı. Niye böyle yaptığını sormadım ama ben aynalara cin isimleri yazdığını düşünüyorum.
Birde manevi şifa olduğunu söyleyen bir paket otu odamın girişine döktü... İlginç ilginç şeyler yaptı açıkçası.

radd Çevrimdışı

radd

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Geçen senelerde (cinlerin bana gözükmeye başladığı ilk zamanlarda) bir arkadaş beni cinlerden anladığını söyleyen bir adamla tanıştırdı.

O adam kâfir cinleri kullandığını ve kendisinin cinleri olduğunu söyledi. Bana musallat olan cini de kendi cinleriyle(kendi cini de kâfirmiş ) öldüreceğini söyledi. Sonra evdeki aynalara arapça bireyler yazdı. Niye böyle yaptığını sormadım ama ben aynalara cin isimleri yazdığını düşünüyorum.
Birde manevi şifa olduğunu söyleyen bir paket otu odamın girişine döktü... İlginç ilginç şeyler yaptı açıkçası.
büyü yapmış olabilir çünkü islamda öyle birşey yok islamda rukye vardır bu arada allah yardımcın olsun ( büyüyü bozmak için denize atabilirsin orada yazılar silinir )

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
büyü yapmış olabilir çünkü islamda öyle birşey yok islamda rukye vardır bu arada allah yardımcın olsun ( büyüyü bozmak için denize atabilirsin orada yazılar silinir )
Bende büyücü olduğunu düşünüyorum onun. Birinin resmini gördüğünde onda cin musallatı olup olmadığını anladığını da idda ediyordu...

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam ve Rahmetullahi ve Berakatuhu

bana dedi ki "anne babanı uyandır".
Belki sizi ailecek düğüne davet ediyorlardır : D

Şaka bir yana ergenlik zamanında uyurken bir ses beni ismimle çağırmıştı uyandım, sonra parmağımın üstünde canavar suretine benzeyen bir şekil görmüştüm.
İnsanlarla uğraşmayı çok seviyorlar sanırım.

ALLAH için tavsiyem, elinizden geldikçe abdestli olmanız, sabah akşam zikirlerine dikkat etmeniz. Özel işlerinizi yaparken örneğin kıyafet giyip çıkarırken euzu besmele çekmeniz. Cinler de nazar edebilirler unutmayalım inşaAllah.
ALLAH sizin de tüm sıkıntıda olanların da sıkıntısını gidersin. Amin.

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Yıllardır hiç geçmedi bende bu gaypten gelen sesler

Şaka bir yana ergenlik zamanında uyurken bir ses beni ismimle çağırmıştı uyandım, sonra parmağımın üstünde canavar suretine benzeyen bir şekil görmüştüm.

ALLAH için tavsiyem, elinizden geldikçe abdestli olmanız, sabah akşam zikirlerine dikkat etmeniz. Özel işlerinizi yaparken örneğin kıyafet giyip çıkarırken euzu besmele çekmeniz. Cinler de nazar edebilirler unutmayalım inşaAllah.
Bende yıllardır hiç geçmedi bu gaypten gelen sesler...

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi

ALLAH razı olsun.

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Benim de babami namaza kaldirmislar rüyada yaşlı kadının biri namazini kıldın mi diye sormus kilmadim Demis kalkamamis o gün namaza kıl demiş o geldi aklıma
He vallahi, namaza kaldırdıkları da oluyor. Benim de önceden(2-3 sene önce) saat gece 2 gibi ismim zikredilirdi gaybtan bir ses. .. Yataktan fırlayıp uyanırdım, o zamanlar kendimi baya özel hissetmiştim. Birde gece 2 gibi kulağıma ezan sesi gelirdi uyanırdım...

Üst Ana Sayfa Alt