Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gata Profesörü Kabul Etti

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler nakiller getiriyor hadis ayet. Bn havasa ebced sifirlere rastlamadım. Tafsiye edebilirim. Olmuş olaylar anlatılıyor. Mutezilelerin inkar etiikleri meseleleri anlatıyor hatta ibn teymiyyeden bile sözler aktarılıyor sihir büyü cinler alemi. Cinlerle insanlar evlenebilri mi evlenemez mi? Bu gibi konular.

Bu kitabı vazı medyumlarda tafsiye ediyor ama içinde bnce esrarengiz olaylar anlatıldığı için. İçin havas ilmine dair bişey görmedim. Meselea furkan rukyede bu alimden bahsediyor (İmam Şibli'den) Kardeşler netde araştırsın pdf var zaten. İnşaaAllah yanlış bişey söylwmedim. Allah en iyisini bilir.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bır hastam vardı Bayan 20 yılı aşkın hastaydı ewı ilac deposuydu kendısı ıse
Sureklı hastanede yatıyordu bır cok amelıyat gecırmıs sonuc alamamıstı
Aklınıza gelebılecek butun hastalıklar mevcuttu hatta igne vurulunca damar kapanıyor vucuda almıyor sisıyordu
Rukye ıle tanıstım kendısıyle meger büyü ıle gelen cınler kadın hastalınp ölsun dıye herseyı yapıyorlar yetmez gıbı damarı kapatıyorlar ılac almasını engellıyormus
Yerlestıgı bölgelerde nasıl bır hastalık yapmıs ıse defalarca amelıyat olmus
Ama ıyılesmemıstı
Rukyede konusan mahluklar ölmesı ıcın ugrastıklarını anlatıyordu..

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu iş karma karışık bır hal aldı gıttı.

Bismillahirrahmanirrahim

De ki: Yarattığı şeylerin şerrinden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden, düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden ve kıskandığı zaman kıskanç kişinin şerrinden sabahın Rabbine sığınırım!

De ki: İnsanların kalplerine vesvese sokan, (insan Allah'ı andığında) pusuya çekilen cin ve insan şeytanının şerrinden insanların Rabbine, insanların Melikine (mutlak sahip ve hakimine) insanların İlâhına sığınırım!
amin.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bır hastam vardı Bayan 20 yılı aşkın hastaydı ewı ilac deposuydu kendısı ıse
Sureklı hastanede yatıyordu bır cok amelıyat gecırmıs sonuc alamamıstı
Aklınıza gelebılecek butun hastalıklar mevcuttu hatta igne vurulunca damar kapanıyor vucuda almıyor sisıyordu
Rukye ıle tanıstım kendısıyle meger büyü ıle gelen cınler kadın hastalınp ölsun dıye herseyı yapıyorlar yetmez gıbı damarı kapatıyorlar ılac almasını engellıyormus
Yerlestıgı bölgelerde nasıl bır hastalık yapmıs ıse defalarca amelıyat olmus
Ama ıyılesmemıstı
Rukyede konusan mahluklar ölmesı ıcın ugrastıklarını anlatıyordu..

Ya oyle bir anlatıyorsun ki
Cin deyince Virus gibi birsey algılar oldum.

Sonunda ne olmus peki iyilesmis mi.

Yani 20 yil hasta ise kadin sürekli ilac ve yahut igne yemisse damar kalmaz ki.

Almaz yani ilaci.vücut disari atar.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Iyılestı rukye kuran tedavısıyle
Bütün ılacları cıkardık evden yerıne kuran
Gırdı ewe
Vırus degıl gercek hayattan
Igne vurulunca damardan ıcerı dagılmıyor gıtmıyor cewız kadar şısıyormus
Rukye esnasında mahluk konustu
Kendısının orayı tuttunu ıyılesmesıne engel oldugunu anlattı .

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Gırdı ewe
Igne vurulunca damardan ıcerı dagılıt gıtmıyor cewız kadar şısıyormus

Içim bir tuhaf oldu ya.

Bu konuları kapatalim ya hu.
Valla daha evvel aklimin ucuna gelmeyen seyler geliyor iyice.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gırdı ewe
Igne vurulunca damardan ıcerı dagılmıyor gıtmıyor cewız kadar şısıyormus

Benim surekli basim agriyor ,sirt ve omuzlarimda bazen sanki biri oturuyor ve son 2 seneden beri hic bir isim duzgun gitmiyor,hani derler ya nereye elimi atsam kuruyor onun gibi bissi , buyu yada cin gibi seylerden supheleniyorum , bir ilgisi olabilirmi

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Akhi cahilligimi bagisla Rukye ne? ben bu konular hakkinda fazla bir bilgim yok
rukye konuları var bi oku. efendimiz sav in tavsiye ettiği dua diyelim. belli ayetler var onlar okunuyo belli sayıda içinde falan bişey varsa çıkartıyolar. bi konuda videosu da vardı konuşuyo içindeki falan. genelde ağrı baş ağrısı morel bozukluğu eklem yerlerinde çok ağrı varsa yaptırmanda faide var. hacamat gibi düşün

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Cinlerden korkmayın Allahtan korkun, bu hissi içinizde sürekli taze tutarsanız sorunun çözüleceğini düşünüyorum :), eskiden bu konuları gündüz konuşunca sıkıntı yoktu ama gece konuşunca bendede biraz tırsma medyana gelirdi, hatta biraz değil bayaa diyelim :) netice itibariyle yaratılmışlardan değil yaratıcıdan korkmalı,

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Soru 1) Kuranı rahatca okuyormusunz .
Icınzde daralma sıkılma oluyormu ?
2) kuran okunurken dınlerken uykunuz gelıyormu ?
3) namazı rahat kılıyormusunz ?
4) ruyanızfa kedı kopek fare gıbı hayvanlar goruyormusunz ?

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
rukye konuları var bi oku. efendimiz sav in tavsiye ettiği dua diyelim. belli ayetler var onlar okunuyo belli sayıda içinde falan bişey varsa çıkartıyolar. bi konuda videosu da vardı konuşuyo içindeki falan. genelde ağrı baş ağrısı morel bozukluğu eklem yerlerinde çok ağrı varsa yaptırmanda faide var. hacamat gibi düşün

Su an yurtdisindayim burda bunu yapabilecek biri varmi bilmiyorum arastiryim ,tavsiye icin cok saol akhim Allah razi olsun

Üst Ana Sayfa Alt