Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Flörtü Meşrulaştırmaya Çalışanların Hükmü Nedir?

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler bu konuda cok doluyum cünkü gördügüm; daha dogrusu gözlerimi yeterince kapatmama ragmen gördügüm bazı rezillikleri yazmak ve hakkında sormak istiyorum..ben cok merak ederdim hem namaz kılan, hem de tesettürlü olupta flört eden ve flörtüyle aşırı samimileşen ne idüğü belirsizlerin hangi akla ve mantıga dayanarak bu cirkinlikleri gerçekleştirdiklerini. . Ögrenmiş oldum; meğerse bu tür kızlar sevgilileriyle, aileleri haberleri olmadan kendi aralarında sacmasapan bir yüzük takıyorlar ve " biz sözlüyüz sevgili degiliz ki canım " diyerek yaptıgı rezillikleri nefislerine meşru hale getiriyorlar. . Sevgilisi kapalı olan bir cocukla konustum diyor ki o benim sevgilim değil o benim namusum ve o benim her dedigimi yapar diyo .. bende dedim ki ulan it dedim ne zamandan beri dinimiz de bir kızın ırzı namusu babasına değilde sevgilisine ait oldu ? Ne zamandırlı bir kız kocasının değilde sevgilisinin her dedigini yapmak zorunda ? Günah işlersin sadece günahınla kalırsın ama günahı mesrulastıran sözler söylersin dinden cıkarsın dedim ... .... merak ediyorum boylelerinin dinden cıkma olasılığı var mı ? flörtü kendi kıt akıllarınca dine uygun hale getirmeye çalışıp günaha girmediklerini iddia edenlerin din deki hükmü nedir arkadaslar ? Bunların yaptıgı küfür değilde nedir

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
resmini koymayım mezuniyet eğlencelerinde erkeklerin omuzlarında kafalarında tavşan kulağı gezinenlerde türedi ,,

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende gördüm o fotoğrafı rezalet hemde tesettüre de hakaret ediyor bu davranışıyla.

Üst Ana Sayfa Alt