Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Filistin Icin Hatim - Selavat & Yasin-i Serifler Dagitiyoruz..

lx.cahide.xl Çevrimdışı

lx.cahide.xl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
adsz1wo3.png

adsz2ah1.png

adsz3tf8.png

adsz4lj5.png

Her aydınlığı yangın zanneden zavallılar siz hala daha güneşi balçıkla sıvamaya devam edin!!..

GERÇEK DÜŞMANLARIMIZI NE KADAR ÇABUK UNUTTUK. ZÜLME KARŞI SESSİZ KALANLARA LANET OLSUN!!!

Kardeslerim! Kendimizi onlarin yerine koyalim!.. Bir dakikamizi alip, gözlerimizi kapatip, kendimizi onlarin yerine koyalim..!!
"Kardeslerimiz neden yardimimiza kosmuyor?..!" mu diyecegiz yoksa beddualar mi yagdiracagiz yoksa Allaha dua mi edecegiz "ALLAHIM KURTAR BIZI! YARDIM ET BIZE" diye..?!
Kardeslerim... Ne olur düsünelim.. Kendimizi onlarin yerine koyalim... Kendimizi onlarin yerine koyalim ve herseyimizle onlara dua edelim.. Onlara dua edelim, yasinler okuyalim, selavatlar getirelim, hatimler indirelim..
AMA BIR SEYLER YAPALIM ARTIK!!!
NE OLUR BU SALAVAT, YASIN-I SERIF, HATIM CAGRISINA DUYARSIZ KALMAYALIM!!! NE OLUR BU VAHSETLERE BU ZULÜMLERE DUYARSIZ KALMAYALIM!!!

Selavat Kampanyasi - Yasin-i Serif Kampanyasi ve Hatim Kampanyasini baslatmis bulunmaktayiz... (Katkida bulunmak isteyen kardeslerimiz kac selavat kac yasin ve kac cüz/hatim aldigini yazarsa buraya karisiklik olmaz insAllah..)
Sizler de katkida bulunurmusunuz yoksa kim baslatti diye mi soracaksiniz?.. Sizce kimin baslattigi önemlimi?..! Bu selavatlar, yasinler ve hatimlerin hepsi zulüm altinda olan kardeslerimize gönderilecektir! Sizler de duyarsiz kalmayin kardeslerim! Hadi sizler de katkida bulunun.. KARDESLERIMIZ icin...

Selavat: 484560
Fetih Suresi + 1001 Kamer Suresinin 45. Ayeti: 235
Yasin-i Serif: 1324
Hatim: 5

1. Hatim

1.Cüz: alindi
2.Cüz: alindi
3.Cüz: alindi
4.Cüz: alindi
5.Cüz: alindi
6.Cüz: alindi
7.Cüz: alindi
8.Cüz: alindi
9.Cüz: alindi
10.Cüz: alindi
11.Cüz: alindi
12.Cüz: alindi
13.Cüz: alindi
14.Cüz: alindi
15.Cüz: alindi
16.Cüz: alindi
17.Cüz: alindi
18.Cüz: alindi
19.Cüz: alindi
20.Cüz: alindi
21.Cüz: alindi
22.Cüz: alindi
23.Cüz: alindi
24.Cüz: alindi
25.Cüz: alindi
26.Cüz: alindi
27.Cüz: alindi
28.Cüz: alindi
29.Cüz: alindi
30.Cüz: alindi

2. Hatim

3. Hatim

4. Hatim

5. Hatim

6. Hatim

15.Cüz:

7. Hatim

6.Cüz:
7.Cüz:
8.Cüz:
9.Cüz:
10.Cüz:
12.Cüz:
13.Cüz:
14.Cüz:
15.Cüz:
27.Cüz:
28.Cüz:
29.Cüz:

8. Hatim

4.Cüz:
5.Cüz:
6.Cüz:
7.Cüz:
8.Cüz:
9.Cüz:
10.Cüz:
11.Cüz:
12.Cüz:
13.Cüz:
14.Cüz:
15.Cüz:
16.Cüz:
17.Cüz:
18.Cüz:
19.Cüz:
20.Cüz:
21.Cüz:
22.Cüz:
23.Cüz:
24.Cüz:
25.Cüz:
26.Cüz:
27.Cüz:
28.Cüz:
29.Cüz:
30.Cüz:

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Cok güzel bir uyari, ama sayisi önemli degil, samimi, icten, yalvararak, agliyarak olsun dualar..Sayili olucak, yada daha cok sayiya ulasmak lazim, yadah daha cabuk kabul olunur diye birsey yok, ama müslümanim diyen duyarsiz kalmasin, herkez kendi nefsini hesaba ceksin, nerdeyim, ne yaptim, ne yapabilirim, ne yapmaliyim??

Allahim bize yardim et Filistinli ve dünyakadi zalimlerin zulmünde olan kardeslerimize yardim etmek icin, zaferi kazanmak icin, birlik olmak icin, tevhid bayragini dalgalandirmak icin!!

aRaF, 205: Rabbini, sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret.

Al-i iMRaN, 147:

وَمَا كَانَ قَوْلَهُمْ إِلَّا أَنْ قَالُوا رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِي أَمْرِنَا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

Onların söyledikleri: "Rabbimiz, günahlarımızı ve işimizdeki aşırılıklarımızı bağışla, ayaklarımızı (bastıkları yerde) sağlamlaştır ve bize kafirler topluluğuna karşı yardım et" demelerinden başka bir şey değildi.

C Çevrimdışı

cüleybib

Üye
İslam-TR Üyesi
TC Hükümeti için, eğer tepkisinde samimi ise (ki ben bu samimiyete inanmıyorum) Güney Kıbrıs ve Ermenistan'a uyguladıkları Ambargonun, İsrail menşeili ürünlere de konulması için banner reklam afişler oluşturulsun.

İsraille askeri anlaşmalar feshedilsin!

Türkiyede üretilen İsrail menşeili malların üretimine yasak getirilsin!

İsrailden ithal edilen ürünlere kota değil Ambargo konulsun!

Bu konuda webmasterlar banner çalışması yapsınlar.ve tepkiye ortak olan tüm websitelere dağıtsınlar!

Tepki eylemlerine katılan kardeşler ambargoya yönelik afişler hazırlasınlar

Ümmetin o çok zengin agbileri ellerini önce vicdanlarına sonra ceplerine soksunlar basın yayın organlarına reklam versinler.

Hükümette (özellikle Tayyip Erdoğan) kuru geyik yapmayı bıraksın icraate geçsin!

Artık Yeter!

Şu sapık tasavvufçularda artık kendilerine bir yol seçsinler. Ümmet kan aglıyor bunlar gel gör beni aşk neyledi faslındalar!

Nasrallahçı hizbullahçı Lübnan ve İran Ordusunun da yıllardır anlatmaya çalıştığımız gerçek yüzünü herkes Görsün!

Bırakın Göründüğünüz gibi olmayı,olduğunuz gibi görünmeyi sizin mevlanız sizin içinizide dışınızıda gören ve bilen ALLAH(C.C) tır

Allah'tan Korkun ve Dosdoğru olun!!!!

H Çevrimdışı

huzeyme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
TC Hükümeti için, eğer tepkisinde samimi ise (ki ben bu samimiyete inanmıyorum) Güney Kıbrıs ve Ermenistan'a uyguladıkları Ambargonun, İsrail menşeili ürünlere de konulması için banner reklam afişler oluşturulsun.

İsraille askeri anlaşmalar feshedilsin!

Türkiyede üretilen İsrail menşeili malların üretimine yasak getirilsin!

İsrailden ithal edilen ürünlere kota değil Ambargo konulsun!

Bu konuda webmasterlar banner çalışması yapsınlar.ve tepkiye ortak olan tüm websitelere dağıtsınlar!

Tepki eylemlerine katılan kardeşler ambargoya yönelik afişler hazırlasınlar

Ümmetin o çok zengin agbileri ellerini önce vicdanlarına sonra ceplerine soksunlar basın yayın organlarına reklam versinler.

Hükümette (özellikle Tayyip Erdoğan) kuru geyik yapmayı bıraksın icraate geçsin

Düne kadar tofaş arabalarını yakanlar bugün Berlusconi'nin yanından ayrılmıyor. Siyaset böyle birşey birilerinin çıkarı uğruna feda edemeyecekleri birşey yoktur. Ben siyonistlere en güzel cevabı Mücahidlerin vereceğine inanıyorum. İnşallah mutlu haberler yakında gelir bize. Boykot kısa vadeli de olsa faydası olur. İnşallah ilerde unutulmaz, Allah görmeyi nasip ederse Ramazan ayında iftar sofralarında cocacola olmaz İnşallah.
Onlarla beraber olmayı istemeyecek müslüman yoktur Allahulalem.Elimizden gelen Bu etapta bişeyler kazandırır veya kazandırmaz boykota katılmak ve Mücahidlere dua etmek.
ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bende iranda ve lübnandan iş yapmalarını bekliyorum.hani israil ölü bir fareydi saldırsın iran madem o kadar güveniyor kendine.saldırsın nasrallah.(inş yanılırım saldırcaklarını hiç beklemiyorum)

lx.cahide.xl Çevrimdışı

lx.cahide.xl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeslerim bu cagrilara cevap verin ne olur!!.. ölenler.. vahsetin altinda.. israil bombalarin / YAHUDI BOMBALARIN altinda ölen BIZIM kardeslerimiz!! BIZIM!!! biz onlarin yerinde olsaydik ne yapardik acaba?..! Ne olur düsünün.. kendinizi onlarin yerine koyun ve bu cagrilara dualara katkida bulunun...

H Çevrimdışı

huzeyme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeslerim bu cagrilara cevap verin ne olur!!.. ölenler.. vahsetin altinda.. israil bombalarin / YAHUDI BOMBALARIN altinda ölen BIZIM kardeslerimiz!! BIZIM!!! biz onlarin yerinde olsaydik ne yapardik acaba?..! Ne olur düsünün.. kendinizi onlarin yerine koyun ve bu cagrilara dualara katkida bulunun...
Cahide kardeşim, Allah razı olsun senden, duyarlılığından dolayı.
Şehid olan kardeşlerimize ve yaralı kardeşlerimize,Mücahidlere Filistinli ve tüm dünyadaki müslümanlara dua ediyoruz. Bu etapta bunu yapabiliyoruz.(Kendi adıma konuşuyorum)
Başka yapabileceğimiz birşey varsa onu da yapalım.

lx.cahide.xl Çevrimdışı

lx.cahide.xl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yasinler, hatimler, selavatlar, ayetel kursiler, fetih sureleri vs vs okunuyor kardeslerim.. Bunlarda sizlerin de katkisi bulunabilir..

H Çevrimdışı

huzeyme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun.
Ben İmam Şafi'nin delillerini taklid ediyorum.
İmam Şafi'nin görüşü ölüye Kuran okunmazdır.Böyle bir günde yakışıksız bir cevap olabilir ama zan yapmaman için cevap vermek zorundaydım kendi adıma. hakkını helal et.
Allah ölülere rahmet yarılalara şifa nasip etsin.

C Çevrimdışı

cüleybib

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun.
Ben İmam Şafi'nin delillerini taklid ediyorum.
İmam Şafi'nin görüşü ölüye Kuran okunmazdır.Burdaki bir çok kardeşin görüşüde budur Allahul alem.Böyle bir günde yakışıksız bri cevap olabilir ama zan yapmaman için cevap vermek zorundaydım kendime adıma. hakkını helal et.
Allah ölülere rahmet yarılalara şifa nasip etsin.

huzeyme kardeşim sende af buyur ama ben burada geçen hiçbir yazıda ölünün arkasından dua edelim veya buna benzer bir cümle zaten göremedim. Ayrıca İmam Şafii(RA) görüşlerine göre konuşuyorsanız, o konuşma hiçbir zaman,hiçbir müslüman tarafından "yakışıksız" olarak nitelendirilemez.istişare konusu dahi değildir.Kimsenin haddi de değildir.

selametle

H Çevrimdışı

huzeyme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
huzeyme kardeşim sende af buyur ama ben burada geçen hiçbir yazıda ölünün arkasından dua edelim veya buna benzer bir cümle zaten göremedim. Ayrıca İmam Şafii(RA) görüşlerine göre konuşuyorsanız, o konuşma hiçbir zaman,hiçbir müslüman tarafından "yakışıksız" olarak nitelendirilemez.istişare konusu dahi değildir.Kimsenin haddi de değildir.

selametle

Ben zaman itibari ile Filistinliler ağır bombardıman altındayken ölülere kuran okunur veya okunmaz konusunu gündeme getirmeyi yakışıksız olduğunu ima ettim iyi okusan bunu kastettiğimi anlarsın.Kimsenin adına konşmuyorum.Kendi adıma konuşuyorum.
sen yanlış anladın kardeş.
Cahide kardeş ölenlere yasin vs... sureleri okuyalım dedi bende Ben İmam Şafinin delillerini taklid ediyorum ve İmam Şafi ve seleften başkaları ölülere Kuran okumayı doğru bulmaz.
Yanlış anlamayın İnşallah.

lx.cahide.xl Çevrimdışı

lx.cahide.xl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ölüler icin de okunuyor evet kardesim.. ama filistinlilere ve zulüm altinda olanlarin ruhaniyetine de okunuyor... ruhaniyetine derken de; sag olan kardeslerimizin güclenmesi, kendilerini birakmamalari icin vs vs...

Ç Çevrimdışı

çisem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
çok tşk arkadaşım güzel konuya deginmişsin bende duamı ettim fetih süresi okudum allah kabul etsin herkes dua ederse allahın izniyle flistin kurtuluşa erecek inş

lx.cahide.xl Çevrimdışı

lx.cahide.xl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah kabul etsin kardesim.. Amin ecmain olsun..

Kardeslerim durmak yok!! Unutmak yok!! Akillardan silmek yok!..

Bu gün haberlerde filistinli kücük bir kiz cocugun halini gördüm.. Titriyordu korkudan.. Agliyordu..

Durmayalim!.. Israil duruyormu?!.. Hadi kardeslerim hatimlere, selavatlara, yasin, fetih surelerine devam.. Ayetel kursilere, salaten tuncinalara, selati tefriciyyelere devam..

DURMAYALIM!!! DURMAYALIM!!! DURMAYALIM!!!

Üst Ana Sayfa Alt