Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Felluce Gerçeği (bir Çocuk Anlatiyor)

S Çevrimdışı

selefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeş,dinleyince göz yaşlarıma hakim olamadım ama gözyaşları onları desteklemeye yetmiyor,allah bizi affetsin,bunu indirebileceğim bir site biliyormusun.

H Çevrimdışı

hümam

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah senden razı olsun kardeşim.eğer dnya bir an önce harekete geçmezse müslümanların hali çok kötü olacak.selamün aleyküm

A Çevrimdışı

anaksunamum

Üye
İslam-TR Üyesi
GERÇEKTEN ÇOK ETKİLEYİCİ.EN AZINDAN ONLARIN ACISINI YÜREĞİMİZDE HİSSEDEBİLİYOSAK HERZAMANBİ UMUT VAR DEMEKTİR.
bende böyle güzel dosyalar eklemek istiyorum ama nasıl yapıcağımı bilemiiyorum. bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

X Çevrimdışı

xx_laz_müslüman_xx

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaş yine ağlattın beni o kızı dinleyince şunu anladım ki bizler hiçbir şey yapmıyoruz daha doğrusu bize hiçbir şey yaptırmıyorlar.Bizim sonumuz ne olacak böyle arkadaşlar bu böyle nereye bizim orada mümin kardeşlerimiz ölürken biz onları sadece televizyonlardan mı seyredecez :agliyorum

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
GERÇEKTEN MUHTEŞEM DHA ÖNCEDE DİNLEMİŞTİM BUNU AMA HER DİNLEDİĞİMDE GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM
ASLINDA SİZ BİZİ HİÇ GÖRMEMİŞTİNİZ :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

Üst Ana Sayfa Alt