Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ey Kardeşlerim Infak Edin - Islam.tr.net Infak Çalışması

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ey Kardeşlerim İnfak Edin

islam.tr.net SUNAR

İnfak Çalışması

infakbanner-1.gif

infaketmek1.jpg

infaketmek2.jpg

infaketmek3.jpg

infaketmek4.jpg

infaketmek5.jpg

infaketmek6.jpg

ثَلُ الَّذِينَ يُنفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِي سَبِيلِ اللّهِ كَمَثَلِ حَبَّةٍ
أَنبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِي كُلِّ سُنبُلَةٍ مِّئَةُ حَبَّةٍ وَاللّهُ يُضَاعِفُ
لِمَن يَشَاءُ وَاللّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ

“Mallarını Allah yolunda infak edenlerin örneği yedi başak bitiren, her bir başakta yüz tane bulunan bir tek tanenin örneği gibidir. Allah dilediğine kat kat artırır. Allah (ihsanı) bol olandır, bilendir.”
(Bakara 261)

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
onu nasıl edecez diyorum bende ayrıca bi cihaderi gibi bi site vardı burdaki akhi bunlar usaya gidiyo falan filan dedi paralar için bende soğudum net ortamındaki infaktan ayrıca yerine ulaşıp ulaşmadığına nasıl tatmin olacaz ? kardeş bunlar gerçek

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
!sLaM4eVeR tavsiye ettiğin kuruluş var mı konuyu açan olarak ?

Kardes lafim geneledir, kimse alinmasin.

Kim internetten ban felanca yere aldim gönderiyorum diyorsa inanmayin. Bu dogru olsa bile bu tamamiyle fislemedir. Zira hem ip ile hem de bankadaki islem ile bu resmen kayitlara gecmektedir. Bu düzende ise malum yerlere olabilecek yardimlar direk bilmem hangi örgüte üye olmakdan dolayi suc sebebidir.

Ondan dolayi internetten asla bu tür seylere bulasmayin. (Özellikle telefon ve internet trafigi yapmayin)

Bu konuda yardimi resmi kanalla yapan yerlerde mevcuttur. Bunu zaman zaman biz de banner ile destek verdik ancak insanlarin malum dünü ile bugünü ayni olamayabiliyor. Simdi felanca resmi kurulusa yapin desem ve ondan sonra o felanca kurulus direk yardimi tagutun kendisine verirse bunun vebalinide kaldiramam.

Müslüman uyanik olmasi ve kös kös oturmamali. Öyle yardimi verdim ve kurtuldum dememeli. Arastirmali. Bunun icinde en uygun olani bulununan beldede tevhid akidesinde olan cemaatlere ulasilmali.

O da olmuyorsa yakin akrabalara yardim verilebilir.

Tabi ki resmi kanalla bu isleri yapanlarda mevcuttur.

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes lafim geneledir, kimse alinmasin.

Kim internetten ban felanca yere aldim gönderiyorum diyorsa inanmayin. Bu dogru olsa bile bu tamamiyle fislemedir. Zira hem ip ile hem de bankadaki islem ile bu resmen kayitlara gecmektedir. Bu düzende ise malum yerlere olabilecek yardimlar direk bilmem hangi örgüte üye olmakdan dolayi suc sebebidir.

Ondan dolayi internetten asla bu tür seylere bulasmayin. (Özellikle telefon ve internet trafigi yapmayin)

Bu konuda yardimi resmi kanalla yapan yerlerde mevcuttur. Bunu zaman zaman biz de banner ile destek verdik ancak insanlarin malum dünü ile bugünü ayni olamayabiliyor. Simdi felanca resmi kurulusa yapin desem ve ondan sonra o felanca kurulus direk yardimi tagutun kendisine verirse bunun vebalinide kaldiramam.

Müslüman uyanik olmasi ve kös kös oturmamali. Öyle yardimi verdim ve kurtuldum dememeli. Arastirmali. Bunun icinde en uygun olani bulununan beldede tevhid akidesinde olan cemaatlere ulasilmali.

O da olmuyorsa yakin akrabalara yardim verilebilir.

Tabi ki resmi kanalla bu isleri yapanlarda mevcuttur.

Bunula ilgili çok şaibeli olay yaşadıkta onun için dedim kardeşim

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
fatih kıztaşında diye biliyorum garipderi.web sayfası çalışmıyor şu an

Üst Ana Sayfa Alt