Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

esselamu aleykum

E Çevrimdışı

esra gözde

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hoşgeldin zeynep aramıza gelişin hayırlara vesile olur inş gerçi ben senden daha yeniyim bende yeni üye oldum hayırlısı olsun ne diyim

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
Hoşgeldin bacım.Haıyrlı olsun.Arkadaşlarımız çok güzel bir site yapmışlar ALLAH(cc)razı olsun.

I Çevrimdışı

ırmak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
alaykum selam zeynep hoş geldin aramıza bende yeni üye oldum 1 hafta oldu ama gerçekten çok güzel bir site dua ile kibın

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bencede hoş geldin kardeşim. hepimiz adına hayırlara vesile olur inşaallah

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
hoş gelmişsin rabbim siteyi adına hayırlı kılsın inşallah . kuran ve sünnet ışıgında hep beraber olmak dilegiyle selamun aleykum.

D Çevrimdışı

duman46

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşlerim bu siteye bende yeni geldim allah yar ve yardımcımız olsun inş

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
inşallah . hepiniz hoş gelmişsiniz kardeşlerim . her kim yanında Allah konuşuldugu zaman pur dikkat dinliyorsa bilinki onu Allah c.c. seviyordurki ona hak sözü işittirip dogru yolu göstermeyek istiyordur her kimde Allah yanında konuşuldugunda kopnuyu değiştirmeye çalışıyorsa bilinki Allah c.c. onu sevmiyorki ona hak sözü duymaması içi konuyu deiştirtiyor agız burun büktürüyordur . Alklahın inşallah sevgili kuları selam olsun yüreklerinize.