Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullah

E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

☆Ahmed İbn Taymiyyah~Hamoud al-Aqla al-Shuebi☆
Banned
Esselamu aleykum ve rahmetullah kardeşlerim yeni uye oldum Islambol da yaşıyor um 20 yaşında yim öğrenciyim evliyim selef akidesine ifrad ve tefride kaçmadan bağlıyım biiznillah El Kaidetul Cihad cemaatine kalbi olarak Beyatlı yim iyi derece ingilizce orta derece arapca biliyorum
{MEZHEBİM :
}
en sevdiğim Alımler 4 mezhep imamı Seyhulislam ibn teymiyye İmam ibn kayyım Imam ibn kesir Imam muhammed bin Abdulvahhab Seyh Hamud bin Uqla eş Şuaybi Emirul Muminin Molla Muhammed Ömer Seyh Abdullah Azzam Seyh Usame bin Ladin Seyh Ebû muhammed el Makdisi Seyh Suleyman bin Nasir el Alvaan Şeyh Ibrahim Ibn Cibrin Şeyh Ebû katade el Filistini Seyh Ömer el Hadduşi Şeyh Ömer Abdurrahman Şeyh Velid el Sinanii Şeyh Bişr ibn Fahd el bişr Şeyh Khalid el Huseynan Şeyh Atiyyetullah el Libi Şeyh Ebû Yahya el Libi Şeyh Ibrahim er Rubeyş Şeyh Ali el khudayr Şeyh Nasır el Vuheyşi Şeyh Sami el Uraydi Şeyh Abdullah el Muhaysini
إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ Müminler Ancak Kardeslerdir - Hucurat'10
Esselamu Aleykum ve Rahmetullah

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve aleyküm selam akhi şifahen de görüşürüz inşallah :) hoş geldin.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

Banned
Va aleykum Selam Akhi hoşgeldin 20 yaşındasın evlisin öğrencisin maşeAllah gerçekten Allah svt en kısa zamanda hayırlısı ile bizede nasip etsin inşeAllah bende islambol da yaşıyorum :)
Ahi Allah razı olsun amin Allah rizasina göre versin;)
ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu hoşgeldin akhi

maşeAllah akhi : )
Cezakallahu Xayran Axi:)

@heycan la @Ebu Ubeyde bin Cerrah bilir ben eski f.gülencilerdenim böyle şeyler söylerim arada :D

şifahen yüz yüze manasında :)
Ahahah bende uni sınavı na çalışmak için gitmiştim 4 ay karıştırma axi:)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Aleykum selam akhi hoşgeldin. :) ne fetoymuş arkadaş herkese el atmış adam.
adam tam bir pislik çıktı rıza baba :D

o değil de bana peygamber sevgisini kendisi öğretmiştir :) her neyse Allah hidayet versin diyelim.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

Banned
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

Banned
gelen gideni aratmayacaksa gebersin ahi :)

قُلْ مَن ذَا الَّذِي يَعْصِمُكُم مِّنَ اللَّهِ إِنْ أَرَادَ بِكُمْ سُوءًا أَوْ أَرَادَ بِكُمْ رَحْمَةً وَلَا يَجِدُونَ لَهُم مِّن دُونِ اللَّهِ وَلِيًّا وَلَا نَصِيرًا
De ki: Allah sizin için bir kötülük dilerse veya bir rahmet dilerse; sizi O'na karşı koruyabilecek kimdir? Onlar Allah'tan başka bir dost ve yardımcı da bulamazlar.
EL AHZAB 17