Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Eş Şebab, Dışarıdan Yabancı Mucâhid Kâbul Ediyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar eş şebab yabancı mücahit kabul ediyormu bu konu hakında bilgi sahibi olan varmı

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi pressmedya da bi kaç haber görmüştüm haberlerin konusu yabancı ülkelerden şebaba katılmak için giden mucahidlerdi anla artık :)

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
evet pres medyadaki haberi bende görmüştüm ama onlar zaten örgütle bağlantılı afrika kökenli mücahitlermiş benim demek istediğim örneğin afganistan oraya ulaşabilen leri kabul ediyor ,çeçenistan kabul etmiyor dahada kabul etmiyecekmiş fitne ajanlık vs sebeblerden dolayı musab akhi belki kimse bir haberde yada bir yerden duymuştur diye soruyorum bende bu sitede cihad cephelerini takip eden kardeşler olduğunu düşünerek bilgi sahibi olma ihtimali olabilir diye sordum sadece merakdan.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Tecrubeli gurublar, Bağlantısı, kefili (tanıdığı) olmayan kişiyi mucahid olarak kabul etmezler. Ajan/casus çıkma durumları söz konusudur.

Konu kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt