Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

El Kaide'den Profesyonel Eylem

A Çevrimdışı

Ansar1

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Esselemu Aleykum kardesler,

Bir duzeltme yapalim insaAllah. Bu operasyon irakta gerceklesti. 5 ayri murted karakoluna baskin yapildi. Mucahidler irak askeri kiyafetleriyle, irakta kullanilan tipatip ayni, swat araclariyla ve sahte tutuklama emriyle girip, is bitirildi. 4 karakolda irak mucahidleri tarafindan hic can kaybi verilmezken, 1 tanesinde cikan catisma sonucu 2 sehit verildi. Murtedlerin hepsi Allah in izniyle gebertildi. Bilgilerinize sunulur.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
beni çok şaşırtmıştı bu profesyonel eylemin suriyede olabileceği çünkü videoda gelenlerin hayli profesyonel olduklarını görmüştüm,vede bunu ancak mutlak ve mutlak operesyon beldesini,adetlerini mürtedlerin çalışma ortamlarını bilebilen mücahidlerden oluşabileceği kanısında idim ve son editleme ile yanılmadığımı anladım..zira ıraktaki mücahidlerin genelliği zaten daha önce saddama bağlı askerlerden oluşmaktadır..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
video pres medya tarafından yayınlandığı için bende o şekilde yayınladım... gerçi bu başlık altında yayınlanmış bir haber değil ama..bilemiyorum..gerçi zaten videonun youtub linkinde S.W.T yazıyormuş...:)