Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dr. G. F. Haddad, "Zamanımızın Önde Gelen Bid'atçısı Elbani Hakkında Kısa Bir Rehber" başlıklı yazıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
halit bin velit Çevrimdışı

halit bin velit

Üyeliği İptal Edildi
Banned
SübhanAllah
delilisiz bu bozuk ve icerikli Ayete hadise uymayan bu yazilari nereden bulup getiriyorsunuz
anlayamadik
Eger F.Sultan mehmet tasavvuf culari sevmis ise Delilin nerde?
Niye iftiralarda bulunuyorsunuz
Hangi islam Alimi tasavvuf cu idi ?
Inaat la islam olmaz Islam herkese uymaz
herkes islama uymak zorundadir

halit bin velit

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Elhemdulilah ben ehli sunet cizgisinden hic bir zaman sasmadim
delileriylen cevap ver
ileri geri konusma

halit bin velit

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bana bak sapiklarin kitabini bana okutma ayet hadis len cevap ver
konu yaz hadisleler, ayetler ile ,bir daha tekrarliyorum bana ilk okulun hayat bilgisini kaynak gösterme

İ Çevrimdışı

İbn_Talha

Üye
İslam-TR Üyesi
tek elbanimi maturidiyi,eşariyi ehli tasavvuf :) ehli sünnet görüyor. maturidi,eşari ehli sünnetten isim ve sıfat konusundan dolayı ehli sünnetten ayrılmıştır,diğer konularda ehli sünnettetedir gerçi buda biraz ihtilaflıdır. fakat tasavvuf ehli sünnettemi bu komik bir söz çünkü ehli sünette ne rabıta var ne şeyhin eteğini öpmek var ne hatme var nede uydurma hadis ile amal etmek var nede v.s sapıklıklar var. siz sapıkları (ibn arabi,hallacı manzur,ibn seb, beyazıd bestami, ibn farid,mevlana,konavi,yunus emre daha bunlar gibi vahdeti vucudçuları önder edindiğiniz ve onların menheci üzere gittiğiniz sürece ehli sünneti unutun siz bu sapıkların ve ehli sünnetin akidesini karşılartırın sonra kendinize ehli sünnetmiyiz deyin. EHLİ VUCUDÇULAR. sanki ehli sünnetin patentini almış gibi sağda solda ehli sünnetiz diye nara atıyorsunuz.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aliw,görüyorum ki konu açmaktaki amacınız milleti kışkırtmak...
konu kilit...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt