Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Diyarbakır'lı Ramazan Hoca Olarak Bilinen Ramazan Pişkin Bıçaklanarak Öldürüldü

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Diyarbakırlı "Ramazan Hoca" olarak tanınan Ramazan Pişkin'in katili Erkan Baykut (24) bugün Beyoğlu Hacıhüsrev'de yakalandı.
1706951567782.png

Ekli dosyalar

• 1706818881753.png
    1706818881753.png
    483.2 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleme:
أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
Atmadan önce isimleri karşılaştırmak için videosunu izledim, kırmızılı kişiyle isimler farklı zaten de; şapkalı olan, videodakine benzemiyordu. Fotoğraf tam belli olmadığı için bir ihtimal olabilir mi, dedim. Ama o da değilmiş...
BIr hataya mahal vermemesi için kaldırdım.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Eğer bu kimse o olaydı,bir dönem Hizbullahla PKK arasında yaşanan çatışmaya yoruyordum.
Birbirlerini kiriyorlardi.sucsuz çok kimse telef oldu ve o dönemin devleti olaylara karşı çıkmıyordu.
Tevhid ehli müslümanlarla tarikatcilar arasında yine büyük bir fitne atesleyeceklerdi diye umuyordum.Elhamdulillah böyle bir şey olmadı.

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Birçok sosyal medya platformu ve haber kanallarında Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili ile alakası olduğu söylenen ve bu konu hakkında bazı video ve fotoğrafları paylaşılan Hüseyin Çevik ve yanındaki kişiyle alakalı Hüseyin Çevik video paylaştı. Videonun içeriğinde bu fotoğraf, video ve mesajlara cevap verdi.