Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Diyanet Meşihat Yuksek Kurulu Kuracakmış

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ahmet el sivasi , siz fransadaydınız bu olaylardan sonra onların sizlere karşı yani müslümanlara karşı hal ve hareketleri nasıl oldu ? sizlere düşmanlıkları ve nefretlikleri arttımı?

zaten bize herzaman gicik davrananlar var ama ne yalan söyleyim iyi fransizlarda var, ne olursa olsun bize hiç kötü davranmadilar.

eskiden bir magazaya gitmistik 1-2 sey aldiktan sonra çikisa gittik ve önümüzde bir sakalli müslüman kardes ile tamamen kapali bir esi vardi, kasiyerin sert bakislarini farketmistim, abi parayi ödeyip gittikten sonra kasiyer arkasini dönüp onlari izliyordu, bende sinirle ona ters ters bakmaya basladim, benim baktigimi farkedince bir ürktü ve korkarak isine devam etti....

bu olaylardan dolayi ortam biraz gergin, bizi görenler korkuyla ya yol degistiriyor yada korku dolu bakislar atiyor
oldugumuz yer büyük olmadigi için simdilik sakin, ama her an bisey olur diye tedbirde bekliyoruz...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Yabancı ülkelerde ki bütün kardeşlerimiz Allah'a emanet olsunlar. çok fazla ırkçılık yapanlar var sanırım daha çok almanya da oluyor,
sizde dikkat edin ablacım. :(

Allah razi olsun abla, Rabbim sizleride korusun

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
zaten bize herzaman gicik davrananlar var ama ne yalan söyleyim iyi fransizlarda var, ne olursa olsun bize hiç kötü davranmadilar.

eskiden bir magazaya gitmistik 1-2 sey aldiktan sonra çikisa gittik ve önümüzde bir sakalli müslüman kardes ile tamamen kapali bir esi vardi, kasiyerin sert bakislarini farketmistim, abi parayi ödeyip gittikten sonra kasiyer arkasini dönüp onlari izliyordu, bende sinirle ona ters ters bakmaya basladim, benim baktigimi farkedince bir ürktü ve korkarak isine devam etti....

bu olaylardan dolayi ortam biraz gergin, bizi görenler korkuyla ya yol degistiriyor yada korku dolu bakislar atiyor
oldugumuz yer büyük olmadigi için simdilik sakin, ama her an bisey olur diye tedbirde bekliyoruz...

Elhamdülillah :)

Üst Ana Sayfa Alt