Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Diyanet Işleri Ne Işler :)

Diyanet işleri başkanlığına her türlü konuda güvenebiliyor musunuz ?

• Evet kesin olarak güvenebiliyorum.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11
U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
s.a. kardeşlerim sizlerin diyanet bakanlıgı hakkındaki görüşlerini merak ediyorum . acaba diyanet işleri din görevlerini yerine getirebiliyormu. getiremiyorsa ve açıklamanız varsa yazın lütfen . getiremiyorsa din adamı diye ne işi var orda . dinimizde diyanet işiyle devlet işi ayrılırmı . ayrılmadıgına göre bu bidat deilmidir. görüşlerinizi bekliyorum inşallah . s.a.

S Çevrimdışı

SonOsmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumselam cok guzel bir konuya dginmisziniz bence bu diyanet isleri ve bakanlari bir kukla gibi duruyorlar ve bir ise yaramiyor ama bes parmagin besi bir degildir belki iclerinde birseyler yapmak isteyen fakat daha ustlerden baski aldiklari icin boyle pasifdirler allahualim..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Düzenledim ve anketi sıfırladım..

Dipnot:Eleştirel olarak yaklaşabilirsiniz..

E Çevrimdışı

evladıresul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selam diyant işleri bakanlığına şöylebirsoru soruluyor: (a.BARDAKOĞLU) :afro:
bir bayan müezzinlik yapabilirmi?
cevap şu:şimdilik talep yoktur :lipsrsealed:
soru 2:bayan erkeklere ilahi söyleye bilirmi?
cevap 2 tabiki ses dahada hoş gelir. :shocked:
bence kur-an a, devlete değilde AVRUPAya :evil: göre bir fetva bu
not:yazdıklarımuydurma değildir.ZAMAN gazetesinitakip edenler hatırlayabilir ve bunlarla sınırlı değildi
roportaj tam bir safa idi.
selam.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
sonuna kadar haklısın kardeşim sonuna kadar. ve ayetlerde tahrip ediliyor insnların farklı manalara çekeblecegi türden kelimeler seçiliyorki insanlara tefsirler saçma gelsin . bu arada elim pıytmış :) zarip

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
Allah ıslah etsin dine en büyük zarar verenlerden biride öyleleri zaten . Allah ıslah etsin . helak olacaklar haberleri yok. Allah affetsin.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zaripe katılıyorum Hıyanet İşleri Başkanlığı tağuti düzen tarafında verilen görevini iyi yerine getiriyor

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
amin ecmain inş. elhamdulillahirrabil almein hakkı açıklayacak ve açıklanacak hakkı dinleyecek müminlerde aramızda var ve Allaha hamdolsun hakkı anlattabiliyoruz . s.a.
. Allah ıslah etsin düşmanımın yardımcısı düşmanımdır . Allah c.c. bizlerin elleriyle münafıkları fasıkları yahudileri zulmedenleri zalim hükümdarları beşeri sistemler bizlerin Elleriyle helak etsin . inş.

M Çevrimdışı

murataza

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
O KURUM ==DIYANET ==KURUMU DEYIL =HIYANET== KURUMUDURR..ALLAHU EKBERRRRRRRRRRRRRR

Üst Ana Sayfa Alt