Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dinlemek İstediğiniz İlahiyi Yazı Yayınlayalım

R Çevrimdışı

RapIKeramet

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum Kardeslerim

Benim de nacizhane bir istegim olacakti.

"Selam Olsun" diye bir ilahi kimin söyledigini bilmiyorum. Nakarat kisminda selam olsun u tekrarliyor.

aklimda kalan kismi: ... Tagutlari rededene, ülkesinden Def edene, serhi devlet sart diyene Selam olsun....

Eger bulabilirsen audio olarak yayinlarsan iyi olur cünki bende videolari calmiyor neden bilmiyorum. Sözlerini yazan olursa harika olur.

Allah c.c hepinizden razi olsun.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Selam Olsun -1

[D]1713[/D]

Selam Olsun Şanlı Direnişe - 2

[D]1721[/D]

Aradığın bunlar değilse daha bulabilirim

video

2521

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bende istedim vermedi bide isteyen var mi diyor :D

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben dedim ya dışarıdakileri kargaları dinleyin..aynı benim ses aradaki farkı bile anlamazsınız...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
humble kardes
1. "Azfur Rasasi" yi audio olarak yükleyebilirmisin? birde indirme linki bulabilirsen guzel olur...
2. "özür dileriz filistin diye bir nesid vardi (calgisiz) tak-va da cok caliyordu bi aralar, bunuda audio olarak yüklersen dua ederim ins :)
selametle

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bekle kardes, ikiside zaten azfur rasasi ben ismi yanlis hatirlamisim demek... ismi gelsin aklima yine isteyecem insaALLAH... :)
selametle

Üst Ana Sayfa Alt