Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cihada Teşvikle Ilgili Çok Faydalı Bir Video

G Çevrimdışı

Galali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ahmed akhım Allah razı olsun..Yalnız benım amacım cihada küçükte olsa yardımcı olabilmektir..Sesımın güzelliğini denemek değil..Ben bu kaydı normal cep telefonundan yapıp sonra video halına dönüştürmeye karar verdim..Ben video yapmaktan ses kaydı yapmaktan efktler falan ayarlamaktan v.s bunun gibi teknık işlerden anlamam elimden geldığı kadar yapmaya çalıştım inş...Selametlee...

M Çevrimdışı

Mutedil Olun

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
siz bu silahlı cihad hareketinin hangi kanadında yer alıyorsunuz. afganistanda mısınız, suriyede mi, yoksa başka bir yerde mi?

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahmed akhım Allah razı olsun..Yalnız benım amacım cihada küçükte olsa yardımcı olabilmektir..Sesımın güzelliğini denemek değil..Ben bu kaydı normal cep telefonundan yapıp sonra video halına dönüştürmeye karar verdim..Ben video yapmaktan ses kaydı yapmaktan efktler falan ayarlamaktan v.s bunun gibi teknık işlerden anlamam elimden geldığı kadar yapmaya çalıştım inş...Selametlee...
benim demek istediğim cihadi videolar hazırlamada sesin uygun.mesela eğer cihadta isen RibatMedya gibi bir yerde çalışabilirsin.yada Türkiyede iseniz bir medyada çalışarak (örn: ummetislam.net) sesinizi kullanabiliriniz ;) :D

ahmet yasir Çevrimdışı

ahmet yasir

Üye
İslam-TR Üyesi
Anladım gerçekten haklısın ama şartları müsait olmayabilir benim gibi ben katılmak istediğim halde nasıl katılacağımı bilmiyorum geçen sene yaz tatilinde 15 günlük bir eğitim olduğunu duydum türklere verilen bir kamp alanı varmış 15 gün eğitilecektik ama sınır da karışıklık çıkmış ve gidemedik.ayrıca ben mücahidlerle konuştum orada bazı mühendislere çok ihtiyaç varmış ellerindeki aletleri kullanamıyorlarmış bazen ben okuduyup yararlı birşey olduktan sonra gitsem daha çok yararım dokunur diye düşünüyorum.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anladım gerçekten haklısın ama şartları müsait olmayabilir benim gibi ben katılmak istediğim halde nasıl katılacağımı bilmiyorum geçen sene yaz tatilinde 15 günlük bir eğitim olduğunu duydum türklere verilen bir kamp alanı varmış 15 gün eğitilecektik ama sınır da karışıklık çıkmış ve gidemedik.ayrıca ben mücahidlerle konuştum orada bazı mühendislere çok ihtiyaç varmış ellerindeki aletleri kullanamıyorlarmış bazen ben okuduyup yararlı birşey olduktan sonra gitsem daha çok yararım dokunur diye düşünüyorum.
kamp türkiye içindemi

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
evet bende gencim 15 yaşındayım :)
Akhim 15 yaşındamışsın maşaallah.ilmin ne derece bilmiyorum Ama biraz ilimde örenmelisin
akhi sayısalın iyi ise mekatronik mühendisliği oku :D

Üst Ana Sayfa Alt