Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Berat Kandili Ile Ilgili Bazı Hadisler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yazını düzgün yazarmısın sonra okuyup yanıt yazalım

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
yaw belki 50 defa değişik yerde yazdım. kopy yapmayın arkadaşlar direk ya. şu yazının haline bakın.
NOTEPAD A KOPYALAYIN ORADAN YAPISTIRIN....
Bİ DAHA KİMSEYİ UYARMAYACAM BU KONUDA. KONU SAHİBİ DE HAKKINI HELAL ETSİN...

M Çevrimdışı

Mücahidee

Üye
İslam-TR Üyesi
bu hadısı farklı cemaatlerde sohbet olarak verdım ve hadıslerı kısılerın zıhnıne ve kalbıne bınaen kopya derken tevafuken cıktı karsıma bende yapıstırdım bu sıtee yenıyım fazla gırmıorum nıyetım teblıgdı neyse kusura bakmayın selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
uydurma rivayetleri copy etmissin kardeş dikkat et.

M Çevrimdışı

Mücahidee

Üye
İslam-TR Üyesi
tamm allah razı olsun koyarkende dusundumö lakın verdıgım sohbet hadıslerındede buna bınaen oldugu ıcın bazıları bende koydum neyse anladım saolun selametle aeo

M Çevrimdışı

Mücahidee

Üye
İslam-TR Üyesi
estagfırullah zaten sohbet verdıgım ıcın tereddut ettım cunku hocam vs ıstısare ettık hadıslerı bende sasırdım neyse yalnıs anlasılma duzeldı cok sukur sızde hakkınızı helal edın

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mücahidee ukti Rabbim sizin gibilerin sayısını arttırsun kanımca bu gecelerde insanların toplanmasını fırsat bilerek bu tür uygulamaların bidat olduğunu anlatarak insanları bilinçlendirmek ve gerçek halis dini anlarmak gerektiğini düşünüyorum... insanlara yıllarca zayıf ve uydurma hadislerle dolu bir din anlayışı empoze edildi...bu düzelir inanırsak düzelecektir müslüman ümştvardır..esselamualykum verahmetullah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt