Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Benim Varliğimi Iki Aydir Fark Edemeyenlere Yazili Uyari

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
Sa aslında uzun süredir siteye üyeyim fakat sadece konuları takip etmekle yetindim bi ara kendimi tanıttım sanırım fakat bu sitenin daimi ve aralarındaki uhuveti artmış insanların arasına girmeme yetmedi.Teessüflerimi kime iletmm gerekiyor bilmiyorm ama yakın ilgisizliğinizden hoşnut değilim.Allahtan siteyi nasıl kullanmam gerektiğini biraz uğraşınca alnadım yoksa sadece seyretmekle kalıcaktım.LÜTFEN KARDEŞ AYIRMAYIN!!!!!!! SELAMETLE :benkizgin

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
önemli değil yazı yazılmış olduğunu görmeniz bile yeter tekrar hoş buldum demek içindi

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
:) subhanallah estagfirullah sende diger her müslüman gibi kardeşimizsin inş. o yüzden lütfen kendini yabancı hissetme direkt olarak konulara girebilirsiniz katılabilirsiniz ceab yazabilirsiniz ilminizi paylaşabilirsiniz inş. arkadaşlar sizin önceki tanışma yazınıza cvp yazmışlar diye gördüm ama sonrasından haberim yok inş. yavaş yavaş olacaktır. Allah c.c. sabredenlerle beraberdir. inş. selametle. biz olmasak bile yüregimiz müminlerle teesüf ederim klendinizi yürtegimiz siz gibi müslüman kardeşlerimizle beraberken yanlız hissettiginiz için :) s.a.

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam Hoşgeldin kardedeşim uksimüu kardeşim dediği gibi direk konulara giriş yapabilrisin inş :: yardım almak istersen özel pm veya forumun yardım kısmı var inş. oralardan forumun kullanımı hakknda bilgi edinebilrisiniz selametle....

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
waselam ınşAllah kardeşim...

bende uye olduktan sonra once okudum daha sonra katılımda bulundum...neden ole bı duşunceyı duşundun kı kardeşim... :vavaaaa hayırlısı kardeşiminde dediği gibi sabır sabır sabırrr

selam ve dua ıle...

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleyküm selam yorum yazanların hepsine katılıyorum
inşaallah yalnızlığın gitmiştir.

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
Cvp verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum acelei davrandım ve suizanda bulundum.Ama böğlece hoş geldin dedirttim:)

N Çevrimdışı

Nilay

Üye
İslam-TR Üyesi
zehra kardeşim ben seni geldiğinde farketmişim hoşgeldin bile yazmışım ama tekrar hoşgeldin bak hiç bir üyeye böyle iki kere hoşgeldin dememişizdir ona göre heee :muhaha :güller :yale :yale :yale

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ne hoş gelmesi yaw.çok eskiymiş üzülmüş farkedilmemekten.kardeş kusurumuza bakma. anlayamadık seni.

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
bu kadar çok hoş geldin diyen olacagını tahmin etseydim daha önce ağlardım :agliyorum
aranızda olmaktan dolayı çok mutluyum yazanlara ve yazacak olanara şimdiden teşekkür ederim

Ü Çevrimdışı

üzeyir02

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum birşey soracaktım bu siteye üye olmadan vidyo resim gibi şeyler açamazmıyız :vavaaaa ALLAHa emanet olun esselam :yale