Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bashar Öldü

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Esed'in öldürüldüğü beyan eden Duma Şehitleri Tugayı'dır.Eçşitli yerlerde açıklamanın videosu var.Fakat henüz geniş bir teyit yapılmadı

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Koruması tarafından vurulduğundan sonraki video mu acaba yoksa yeni bir olay mı?

Yoksa hala o koruması tarafından vurulmasının yeni sonuçlanması mı?

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Koruması tarafından vurulduğundan sonraki video mu acaba yoksa yeni bir olay mı?

Yoksa hala o koruması tarafından vurulmasının yeni sonuçlanması mı?
Yok bu yeni açıklamaymış.Pressmedyada gördüm.Yoğun çatışmalar sonucu öldü deniliyor.Ayrıca eğer ölmemişse 12 saat içinde kendini göstersin deniliyor.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
diğer basının değilde Mücahid grubundan bu açıklamanın gelmesi dikkat çekici demekki böy bir hadise vuku bulmuş ama kesin değil,zira mücahidlerde eğer aksi varsa çıksın ortaya demeside bunun tam kesin olmadığı izlenimini veriyor..

fucuraha Çevrimdışı

fucuraha

Üyeliği İptal Edildi
Banned
öldü diye başlık atıp milleti heyecanlandırıp da üzmemek gerek öldümü ? diyelim

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
537224_452498668163380_2075269387_n.jpg

#RNNTR : Esed yanlısı, Nusayrilere ait bir internet sitesinde Esed'in şehit olduğu haberi yazıldı .#.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ite hakaret etme kardeşim bence,sürüyü emanet edersin kurtlardan korur. bu hayvandan da aşağı mahluk,sürüyü kurtlara satıp,koruyorum diye kurtların mağarasına götürüyor sürüyü

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye'den buraya gelen vatandaşlardan biri ile konuştum dün. Bana Esad'ın Rusların gemilerinde olduğunu söyledi... Ne kadar doğru Allahualem...

Y Çevrimdışı

yusuf bın ubeydullah

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İt yakışmaz buna kardeşim. Bu köpek oğlu köpek ten gelme dir bu şehitliği Allah katinda verecek tır Rabbim bunun zulmunden muslumanlari kurtarsın Allah umme ...amin

F Çevrimdışı

fcr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ÖSO komutanı Riyad el Esad olabilir çümkü suikastan şağ bacağı kopmuştu birkaç gün önce... bide riad el esad beşar'ın akrabasımı acaba soyisimleri aynıda

Üst Ana Sayfa Alt