Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aşık Cinler

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
AŞIK CİNLER

Musallat oldukları kişilere hertür rahatsızlığı veren cinlerdir. Cinler her seferinde gerçekten aşık olmazlar,bedene musallat olmalarının nedeni kişiyle cinsel ilişkiye girmek istemeleridir.

- AŞIK CİNLERİN DURDUĞU BÖLGELER :

Aşık cinler çoğu zaman hastanın cinsel organında durur. Ve karnın alt tarafında,göbeğinde,göğsünde,sırtının alt tarafında ve sırtında.

- BEDENE MUSALLAT OLMA NEDENLERİ

Aşık cinler hasta için yapılan büyüyü kişinin cinsel organında saklar veya karnında..., bu hastanın cinsel ilişkiye girememesine neden olabilir,veya cocuğu olmamasına ( Allahın izniyle ) . Kişiye hertür kötülük yapabilirler mesela : evlenmeyi engellemek,hamileliği engellemek,eşinden ayırmak,vs...

- KABUSLAR

Rüyada hayvanlar görmek ( yılan,akrep,köpek,kedi,fare,...) . Rüyada pis yerler görmek ( tuvalet,çöplük,bataklık). Kendinizi çıplak görmeniz, grup halinde cinsel ilişki,kan. Hamile olduğunuzu görmeniz,doğurduğunuzu görmeniz, çocuklar,bebekler.. Yiyecekler görmeniz pişmemiş et,balık, mutfak.., yemek seremonileri vs......

- BEDENSEL RAHATSIZLIKLAR

Cinsel ilişkide isteksizlik , enfeksyonlar, ilişki sırasında ağrılar, adetlerde düzensizlik.., karnın şişmesi,kötü kokulu gazlar, karın veya karın altında bir top hissetmeniz, karında birşeylerin oynaştığını hissetmeniz, bebeği düşürmek,doğumda zorlanmak,çok yemek yemeniz ( hastaların çoğu şöyle der : bazen iki kişi aynı anda yemek yiyoruz sanıyorum ).

- RUHSAL RAHATSIZLIKLAR

Abdesti tutamamak, abdest almada zorlanmak ( hastaların çoğu abdest alırken 5-10 dakika harcar ) . Namaz esnasında abdestinin bozulduğunu düşünür, ve namaz boyunca bu teredütle namazını kılar... Hiç birşey duymadan veya kokmadan gaz kaçırdığını düşünür, namaza bağlandığında gözünün önünde cinsel senaryolar oluşur, namaz esnasında bunlarla savaşır...

Üst Ana Sayfa Alt