Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Alparslan Kuytul Kimdir?

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Hocam Alparslan Kuytul hoca hakkında bilginiz varsa bizleri bilgilendirir misiniz? " Güvenilir midir?? Internette videoları var, birde Furkan vakfı kurucusuymuş galiba. Daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Şimdiden Allah razı olsun hocam.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Detaylı bilgimiz yoktur.
Ortadaki videolardan durumunu anlayabiliyoruz.
Mezheb taasubu olub, Cihada ve mucahidler bilhassa Usame Bin Laden rahimehullah hakkında ajan/munafıklık ithamında bulunur. Buna karşılık vakıf ve dernek çalışmalarında bulunmayı, cihada giderek ummetin yardımına koşmaktan önemli gören batıl düşünce sahibidir.
Hakimiyet mevzuunda durumu nisbeten daha olumludur.

Alparslan Kuytul 15 Temmuz Darbesi Hakkında Açıklamaları

Son düzenleme:
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Detaylı bilgimiz yoktur.
Ortadaki videolardan durumunu anlayabiliyoruz.
Mezheb taasubu olub, Cihada ve mucahidler bilhassa Usame Bin Laden rahimehullah hakkında ajan/munafıklık ithamında bulunur. Buna karşılık vakıf ve dernek çalışmalarında bulunmayı, cihada giderek ummetin yardımına koşmaktan önemli gören batıl düşünce sahibidir.
Hakimiyet mevzuunda durumu nisbeten daha olumludur.
Allah razı olsun hocam. Bizler herkesi dinlemekten çekiniyoruz, yurtdışında yaşayanlar biraz daha hassas mı galiba bilmiyorum ama sizin tavsiyeleriniz bizim için önemli. Bu sorduğum kişinin vakfı çok aktif burada ve bizi de davet ettiler. Ben de bu yüzden fikrinizi Almak istedim. Tekrar Allah razı olsun hocam