Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

"Allah in selameti uzerinize olsun..."

M Çevrimdışı

mustafa1991

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. kardesler boyle bir sitede uye oldugum icin cok mutluyum keske daha once bulusabilseydik..bu aileye katilmak beni cok memnun etti emeklerinize saglik allah emegi gecenlerden razi olsun insallah

tawh1d Çevrimdışı

tawh1d

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. kardesler boyle bir sitede uye oldugum icin cok mutluyum keske daha once bulusabilseydik..bu aileye katilmak beni cok memnun etti emeklerinize saglik allah emegi gecenlerden razi olsun insallah

Wa Alaykumu's Salam wa RaHmatullahi wa Barakatuh

Hosgeldin Mustafa Kardesim, nasip bugüneymis demekki, ... :)
insha'Allah hakkinda hayirli olur ve faydasini görürsün bu Forumun, ...

Allah -SubHanahu wa Ta'ala- imanin tadini alan ve ilmiyle amel eden kullarindan eyler cümlemizi insha'Allah, ... (Amin!)

M Çevrimdışı

mustafa1991

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeslerim bana dua edermisiniz bu pazartesi gunu cok onemli bir sinavim var...belki sizin nurlu yuzunuz hurmetine dersten gecerim =) allah simdiden hepinizden razi olsun insallah....

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
kardeş ederiz etmesinede bu nurlu yüzün hürmeti ne oluyor islamda böyle birşey varmı????

Üst Ana Sayfa Alt