Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Allah İçin İslam İçin Ne Yapabilirim?

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum...dışarda yağmur yağıyor benim ruhum ağlıyor...Allah için yaşamak ve onun için ölmek istiyorum...ama böyle değil bi şeyler yapmak ama ne?herduyduğum söz hak olsun istiyorum...yaptığım herşey Allah için olsun istiyorum...ne yapabilirim bilmiyorum...kadınlar cihada gidemiyor...artık bu hayat hayat değil yada böyle olmaması gerekiyor İslamla renklenmeli değer kazanmalı...ne yapabilirimki?evde otur ve pc başında oku... ruhum ayakta durmak istiyor Allah için yorulmak galiba ben cihad etmek istiyorum...başka nasıl olurki cihad

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
evet Hümeyra aynı duyguları ben dün çok yoğun olarak yaşadım içim içime sığmıyor du sanki .Allah için birşeyler yapmak istiyordum sürekli içimden ağlamak geliyordu ağladım...ağladım ...baktım küçük kızım da bana bakıyor ve o da ağlıyordu yüreğim onun ağlamasına dayanamıyordu annecim neden ağlıyorsun ki sen dedi bana .sebebini anlatamadım 4 yaşındaki bir çocuk bunu ne kadar anlar ki. dün bu sitede açtığım bir sayfada küçük yusuf u gördüm ve içim sızladı rüyalarımda bile hep onu gördüm Rabbim ona ve ailesine güç kuvvet versin inşaAllah .ben de bunu paylaşmak istedim .keşke her gün öyle ağlayabilsem ...zaten ağlamak tan ve dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor elimizden ...selam ve dualarımla

Üst Ana Sayfa Alt