Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

!!!Alemin En Kral Takımı Islam-Tr !!!

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sıfatla pekiştin artık ahi... kardeşler ne yapsın :kıskıs

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
yok daha sölemem ...:hıh

samimiyetlik Müminler arasında her daim vardir diye biliyorsdum ama neyse...bende alındım işte :hıh

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
layt deme sana kızar.....hatta :mücahit... yani :huhuuhuu

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abileri 3 ledik, dördüncüsüde yolda galiba :muhaha :muhaha :muhaha

Ö Çevrimdışı

Örnek

Üye
İslam-TR Üyesi
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ben yaşlı değilim bıkerem :dillll hem hakan şukur bılem yaşlı ama oynuooooo :hıh

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
bıraktı gibi . sende artık bırakman lazım. tamam eskiden mükemmel oyuncu olabilirsin de... bi yere kadar.. masa başı bi iş bul çalış bence

Ö Çevrimdışı

Örnek

Üye
İslam-TR Üyesi
kendın dıon bak bıraktı sayılır dıe ama hala oynuooo :şaplak yanı bende oynayabılıırm :yale :yale :eek:ynok :yale

gelıoo gelıooo sahaların muhteşem oyuncusu örnek gelıooooo :yale :yale :yale :yale :hacınine

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
:))) tövbeee git yat sen neyine arkadaş oyun yaa :mücahit
kaç yasına geldin bırak artık bu işleri sen... :cimcime1

Ö Çevrimdışı

Örnek

Üye
İslam-TR Üyesi
olmaz olamazzzz :tekbir bırakmammmm :tekbir bende ıslam tr ın oyuncuları arasına gırmek ıstıommmmm :ahim :ahim benım önümü kapayamazsınız :yale :yale :yale

Ö Çevrimdışı

Örnek

Üye
İslam-TR Üyesi
yedek ısyemem geleceksem gol atmalıyım hemen ılk başlangıçta :güldüm :cimcime1 anlaştık mı :ahim :ahim :ahim

Üst Ana Sayfa Alt