Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Akvaryum Balığımız Bitkin ve Ters Yüzmeye Başladı, Tecrübesi Olanlar Bu Konuda Yardımcı Olabilirler mi?

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Baligimiz suanda duz yuzmesi gerekirken ters yuzmeye basladi ve cok bitkin gozukuyor. Suyunuda degistim. Bi sey olmadi. Ne yapmam lazim acaba bilgisi olan varmi.

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim bizde balık besliyorduk. Senin dediğinin aynısı oldu ve balığımız öldü maalesef. Senin dediklerinide yaptık. Bu balıkların cinsinden herhalde. Fazla yaşayamıyorlar. daha önce kanarya'da besledim 6 sene yaşadı.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anladim olcek sanirim. Cocuklar uzulcekler buna.
Balik garibim ters yuzuyor yemde yemiyor.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Herhangi bir yere sıkışmış olabilir ya da motorun taşıdığı çarptı ise kırılma olabilir
duz mu yoksa eğiklik var mı
1-2 güne düzelmezse ölebilir
bende çok ölüyor diye lepistes aldım gecen 30-40 adet dogurdu ama benim küçük kız bütün yemi içine dökmüş kaç gündür balıkları suyun içinde bile göremez oldum o kadar bulanık yani suların dinlenmesini bekliyorum

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
doğada özgürlüğü kısıtlanarak tutularak kuş beslemek sakıncalı olabilir ama kafes içerisinde daha önce yetiştirilmiş olan kuşları beslemek caiz olabilir zira onları bilmedikleri doğaya bırakmak evcil olan kuşlar için daha çok tehlike arz ederler....ama doğada özgür olarak yaşayabilecek kuşları beslemekse güvercin v.s. gibi caiz olmayabilir.

Üst Ana Sayfa Alt