Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
JuNDuLLAH kardeşin vedası inşallah geçicidir. Allah yardımcın olsun kardeşim

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Allahumme amin. Bilmeden dahi olsa Allah, bizi haramdan muhafaza etsin.

Sıkıntı yok :), beni Ümmü Yasir ablaya havale etmen benim yararıma olur, Ümmü Yasir ablanın yazıları, eleştrileri kızması dahi bizlerin yararınadır :D

Bu arada Ummu Aişe abla tekrar yönetici olmuş maş'Allah :) hep hayrını gördük, tekrar müslümanların hayrına oldu inşeAllah :) Allah ondan razı olsun.

İnşallah dediğin gibi olabilirim ahi.

Bu arada amin ecmain, Allah sizlerden de, hepinizden radı olsun.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
maşaALLAH kardeşim RABBİM,helalinden kazanabileceğin bir iş nasip etsin amin elhamdulillah bizler iyiyiz lakin seni çok fazla olmasa bile ara ara paylaşımlarından mahrum etme bizi :) yoksa ümmü yasir abla ya havale ederim seni ona göre :D
Canları ban istiyor da atan yok ahi: ))

Allahumme amin. Bilmeden dahi olsa Allah, bizi haramdan muhafaza etsin.

Sıkıntı yok :), beni Ümmü Yasir ablaya havale etmen benim yararıma olur, Ümmü Yasir ablanın yazıları, eleştrileri kızması dahi bizlerin yararınadır :D

Bu arada Ummu Aişe abla tekrar yönetici olmuş maş'Allah :) hep hayrını gördük, tekrar müslümanların hayrına oldu inşeAllah :) Allah ondan razı olsun.
Allah svt razı olsun Ahmed kardeşim beni öyle görmene sevindim, hiçbirinizin kötülüğünü istemem tabiki...Ama arada foruma girip selam vermezsen bilmiyorum: ))

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Siteye uye olmasada o bir akhi Ahmed el acemi .. nerelerdesn seyh sehidmi oldun Allah rahmet etsn

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Niye merak ediyorsunuz şu Alketa yı:hmmm: bakın ne güzel anlamadığımız hiç mesaj yok kafamız dinç. Şimdi burda olsa yine sadece kendinin anladığı bisürü mesaj atardı. Gelmesin gelmesin böyle iyi:krnz:
Sen boyle deyince ben daha da azmettim anlaşılamayan mesajlar yazmaya.
Eskiden ok atarlar düştüğü yer evimiz derlermis ya oyle mi yapsam acaba.
Direk obayi buraya kurayim ne diyon.
Namim yurumese de şanim yürür:))

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi
JuNDuLLAH Abi Nerelerde acaba sesi çıkmıyor bu aralar özletti Vallahi kendini.