Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

AHMET ÜNLÜYE BU PİSLİK YETER !!!!!!

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cübbeli Ahmet Hoca tutuklandı ve Metris Cezaevine kondu.
Cübbeli Ahmet’i Beşiktaş’taki özel yetkili 10. Ağır Ceza Mahkemesi tutukladı.
Olayın özel yetkili mahkeme olmasının sebebi; çetecilikti!
Cübbeli Ahmet kadın ticareti yapıyormuş; adamlarından oluşan fuhuş çetesi varmış; ayrıca Karagümrük çetesi ile irtibatlıymış!
Konuşmalarında şifre kullanıyorlarmış; “zekat”, “talebe” gibi.
Medya artık bütünü göremiyor. Oysa:
Çıkarın Cübbeli Ahmet adını, koyun oraya Aziz Yıldırım adını; fuhuş yerine şike, Karagümrük çetesi yerine Peker çetesi yazın.
Ya da; açın Ergenekon iddianamesine bir daha bakın. Çuvaldaki isimleri anımsayınız; bir yanda kamuoyunun bildiği tetikçiler/çeteler diğer yanda kamuoyunun saygın isimleri…
Bütün görülmezse mesele anlaşılamaz.
Yoksa:
Siz sahiden Türkiye’de bir din adamının yabancı kadınlarla sevişiyor diye tutuklanacağını mı sanıyorsunuz?
Demek ki Cübbeli Ahmet fuhuş çetesinden hapiste öyle mi? Ve bu yatak işlerine Beşiktaş’taki özel yetkili mahkeme bakacak öyle mi?
Odatv ısrarla bir konuyu vurguluyor; soru’suz gazetecilik olmaz. Şüphe yok gazetecilerde; polis-savcı ne derse kabulleri artık. Hazırlık soruşturmasının çarşaf çarşaf medyaya servis edilmesi bile kafalarda soru oluşturmuyor!
Cübbeli “imajı”nın yok olmasını kimler, niye istiyor?
Önce Cübbeli Ahmet Hoca’nın seks kaseti internete düştü.
Kim, kimler organize etti bu işi?

Ne tesadüf değil mi; gazetelerde Cübbeli’nin de bulunduğu, polisin teknik takip sonucu çektiği fotoğraflar yer aldı. Polis Cübbeli’nin hep ensesinde.
İşin çarpıcı yanı; operasyonla ilgili gazetelerde yer alan polis kaynaklı haberlerde şöyle bir cümle var:
“Ahmet Mahmut Ünlü’nün (Cübbeli Ahmet Hoca) 19 Mayıs 2011’de çete lideri Nejat Ergin ile önce telefon sonra da yüz yüze görüşmesine kadar, Ünlü ve yakın adamları hakkında herhangi bir takip bulunmuyordu.”
Neden böyle bir açıklama yapmak ihtiyacındalar?
Sahi, Cübbeli’nin seks kasetlerini kim çekti, kim servis etti?
Cübbeli Ahmet’in seks kaseti tek başına bağımsız bir olay mı?
DGM eski savcısı Nuh Mete Yüksel’le başlayıp MHP’liler ile biten seks kasetlerini kim/kimler çekip servis ettiler? (MHP kasetleri toplumdan tepki alınca bazı ülkücüler alelacele tutuklanmıştı, daha sonra hepsi sessizce tahliye edildi.)
Seks kasetleri organizasyonlarını kimlerin yaptığı artık sır değil.
Yanıtı bekleyen soru şu: Cübbeli Ahmet’ten ne istiyorlar?
Tarikat-cemaat savaşında neler oluyor?
Cübbeli Ahmet’İn İsmailağa tarikatının başındaki Mahmut Ustaosmanoğlu’nun postnişine oturacağını herkes biliyor. Türkiye’nin en güçlü Nakşibendi grubuyla cemaatin paylaşamadığı nedir? Cemaat kendi dışında hiçbir tarikat istemiyor mu? Soru çok. Yanıt yok. Şimdilik…
Bildiğimiz şu:
Cübbeli Ahmet “fuhuş çetesi” iddiasıyla tutuklanmış olamaz. Üstelik Beşiktaş’taki özel yetkili mahkeme tarafından…
Bu işin altında başka bir “iş” var…
Odatv.com

M Çevrimdışı

medre

Üyeliği İptal Edildi
Banned
necaset necasetle yıkanmaz. oda tv necasettir, sırf cemaate laf ediyor diye dost edinmeniz şaşırtıcı ?!

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
necaset necasetle yıkanmaz. oda tv necasettir, sırf cemaate laf ediyor diye dost edinmeniz şaşırtıcı ?!

Benim oda tv dost edindigim izlenimne nerden kapildin. Ben sadece bu konuda oda tv ile ayni sekilde dusunuyorum.

Camur atmak yerine dusunmye deneseydiniz bana boyle bir cevap vermezdiniz

M Çevrimdışı

medre

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sen azizin şikeleri ve fenerbahçenin kötü gidişatı ilgilen kardeşim bu işler seni aşar.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sen azizin şikeleri ve fenerbahçenin kötü gidişatı ilgilen kardeşim bu işler seni aşar.

Terbiyesizligin luzumu yok ama bende ayni sekilde cevap vereyim. Sen daha kisa donla gezerken ben akabade senin sapik hocanin sohbetlerini dinliyordum

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu tarz konuşmalar müslünana yakışmıyor beyler...litfen.....cübbeliyi sapık akidesinden dolayı sevmiyoruz...ğer bu mevzular doğru ise islama çok büyük bir darbe daha indi bu sapıkların vesilesiyle...haberleri izlerim ben aslında biraz abartı 1 den fazla hanımla evlenmek istemesinde bi sakınca yok islama göre 4 tane hak değilmi....not : birde cübbeli son zamanlarda fettulaha çok yükleniyordu bunu göz ardı etmeyelim...? bu konu üzerinden de konuşalım biraz ama seviyeli...müslümanın dili ile sokak dili ile değil

M Çevrimdışı

medre

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Cok sukur RABBIME bos girip bos ciktigim icin

TEBESSÜM ETTİRDİN :) ALLAH CÜMLEMİZİ RIZASINA NAİL OLANLARDAN EYLESİN. BENİM BURADA KİMSEYE BİR GAREZİM BİR KİNİM YOK SENİDE SEVİYORUM MUSAB KARDEŞ. AMA LÜTFEN KABUL ET ; ALLAH MİLYARLARCA İNSAN VE TABİKİ MİLYARLARCA FITRAT YARATMIŞ. HERKES AYNI RENGİ AYNI KOKUYU SEVMEYEBİLİR. BU DA ALLAHIN BİZE SONSUZ NİMETLERİNDEN BİRİSİ. PSİKOLOJİLERİMİZ,YETİŞME TARZLARIMIZ,ARKADAŞLARIMIZ,OKUDUKLARIMIZ,ANLAMA KABİLİYETLERİMİZ,KABİLİYETLERİMİZ,TUTTUĞUMUZ TAKIMLAR :)) ) VE BİR ÇOK AİDİYETİMİZ FARKLI FARKLI.

ORTAK OLDUĞUMUZ NOKTA İSE İSLAM. EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE OLMAMIZ LAZIMKEN BU KAVGALAR BİZİ ANCAK BİRBİRİNE KAŞLARINI ÇATANLARDAN ETMEKTEN ÖTEYE GEÇMEZ. ELEŞTİRELİM REDDİYELERİMİZİ SUNALIM AMA BUNUDA KURANİ ÖLÇÜ İÇİNDE YAPALIM AYRILIKLARIMIZ BİR BÜTÜN DAHİLİNDE KALSIN KAMPLAŞMAYALIM PARTİZANLIK YAPMAYALIM DİN ADINA.

KÜFRE KARŞI BİRLİKTE DURALIM VE ALLAH NİZAMI İÇİN HERBİRİMİZ ELİNDEN GELENİ YAPALIM. BİZİ RABBİMİZ KARDEŞ KILMIŞ. BU KARDEŞLİĞİMİZDE SAMİMİ OLALIM. (yazdıklarım öncelikle beni bağlar kendime yazdım senle dertleştim varsay )

he bu arada bende fenerbahçeliyim ama fanatikliğim yok. zaten gs maçından sonra konuşmaya değer bile bulmuyorum :)

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu takım mevzusunda müslümanlar arasında bu kadar gündemde oluşu üzüntü verici zira bu takımların destekcileri cahil halk....maç sonrası cahile eyleniyor cahiliye ibadetlerini yapıyorlar..bırakın bunları sevmeyi buğuz etmemiz gerekir...

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu takım mevzusunda müslümanlar arasında bu kadar gündemde oluşu üzüntü verici zira bu takımların destekcileri cahil halk....maç sonrası cahile eyleniyor cahiliye ibadetlerini yapıyorlar..bırakın bunları sevmeyi buğuz etmemiz gerekir...

Hocam benim gundem yaptigim falan yok bu tartismalarda nerde takimla ilgili birsey soylemisim. Fenerbahcenin eski logosu hosuma gidiyor ve avatarim yaptim . Saolsun arkadas tartismadan hakli cikmak icin her turlu yolu deniyor

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahu Alem video daki her konuşması birebir doğru bunda yanlış olan hiç bir husus yok ama ne yazıkki bu söylemler onu yedi gibi gözüksede, belki o konuşmaya cesaret edemeyen alimlerinde önü açılmış olur.

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a bırakın şu sapığı akidesi bozuk ibn. teymiyye düşmanını bizlere vahabi diyen köpeği Allah cc dışındaki gavslarından yardım isteyen sapık rabıtacı ölüden yardım isteyen niye canınızı şunun icin sıkıyorsunuz

Üst Ana Sayfa Alt