Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

AHMET ÜNLÜYE BU PİSLİK YETER !!!!!!

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Emniyet kaynaklarından elde edilen bilgiye göre, Ünlü’nün çok sayıda “fuhuş, fuhuş için insan ticaretine azmettirme, fuhuş yapması için hayat kadınlarının tehdit edilmesi, tehdit ve tehdite azmettirme” suçlarını işlediği yönünde delillere ulaşıldı.
Yaklaşık 6 ay önce Adli soruşturmaya başlayan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Şube ekipleri, Nejat Ergin’in liderliğini yaptığı Karagümrük çetesini fiziki ve teknik takibe aldı. Çete üyelerinin birçok tehdit, şantaj, tehdit ve şantaj amaçlı fuhuşa yönlendirme, mekana çökme, darp, çek senet tahsilatı suçlarını işlediği tespit edildi.

Dinlemeye takıldılar
Adli soruşturmanın devam ettiği sırada 19 Mayıs 2011’de Nuri Ergin’in kardeşi Nejat Ergin ile Ünlü’nün şoförü arasında bir telefon görüşmesi gerçekleşti. Bu görüşmede; şoförü Ünlü’nün Ergin’le görüşmek istediğini söyledi.
Ünlü’nün 19 Mayıs 2011’de çete lideri Nejat Ergin ile önce telefon sonra da yüz yüze görüşmesine kadar, Ünlü ve yakın adamları hakkında herhangi bir takip bulunmuyordu.
Ancak Ünlü’nün Ergin’le görüşmelerini gizlilik içerisinde gerçekleştirmesi, kendi kullandığı telefonla değil de şoförü M.A. Melemez’in veya sağ kolu Barış Sezek’in telefonu ile irtibat kurması savcılıkça şüpheli bulundu ve Ergin-Ünlü ilişkisi mercek altına alındı.

Seks görüntüleriyle tehdit
Takibe başlayan polis, Ünlü’nün İstanbul’da organize suç örgütü faaliyetleri bulunduğu iddia edilen Abdullah Şanlıer ile de irtibatlı olduğunu tespit etti. Ünlü’nün Şanlıer’le temaslarından sonra Şanlıer’in birlikte faaliyet gösterdiği Mustafa Kıroğlu ile birlikte Ünlü’nün eski koruması Hamit Duysak’ı tehdit ettiği belirlendi.
Hamit Duysak’ın Ünlü’nün korumalığından sorunlu olarak ayrıldığı ve işi bıraktıktan sonra Ünlü’nün cemaatine “Cübbeli’yi yakınındaki adamlar yanlış yönlendiriyor. Elimde seks kasetleri var, açıklarım” içerikli mesajlar gönderdiği tespit edildi.
Gruba yönelik teknik ve fiziki takibini sürdüren polis, bir hastanenin kafeteryasında Şanlıer ve Mustafa Kıroğlu’nun Duysak’ı tehdit ettiğini de görüntüledi. Hamit Duysak ile 2 çete üyesi 12 Ekim 2011’de bir hastanenin kafeteryasında buluştu. Çete üyeleri ile Duysak’ın görüşmesi devam ederken Ünlü’nün şoförü M.A.Melemez, sağ kolu Barış Sezek ve Ünlü’nün korumaları Mehmet Berber ve Fahri Canpolat da kafeteryaya gelerek görüşmeye katıldılar. Görüşmenin ilerleyen bölümünde gerginlik üzerine Hamit Duysak’ın Ünlü’nün adamları tarafından tartaklandığı tespit edildi.

Cübbeli’nin kadınları
Nejat Ergin ile irtibatlarında şüpheli durumlar üzerine telefonları teknik takibe alınan Ünlü’nün sağ kolu Barış Sezek ve şoförü M.A.Melemez’in Ünlü’ye fuhuş yapması amacıyla hayat kadınları temin ettikleri de belirlendi. Fas asıllı Türk vatandaşı Mahjouba Demirel, Özbekistan uyruklu Kamara Alimukhamedova ve Kahraman Kholmamatov’un da Ünlü’nün adamlarına fuhuş için kadın bulmak konusunda aracılık ettikleri tespit edildi.
Soruşturmadaki tespitlere göre Ünlü, 5 ayrı yabancı uyruklu kadınla cinsel ilişkiye girdi. Hayat kadınlarının tamamının yabancı uyruklu olduğu, fuhuş amacıyla Sezek ve Melemez’in Fas’a giderek 2 hayat kadını getirdikleri belirlendi. Ayrıca yine hayat kadını temin etmek amacıyla Sezek’in Kazakistan’a gittiği tespit edildi. Savcılığın talimatı ile Ünlü, sağ kolu ve şoförünün tüm kadınlarla buluşma faaliyetleri takip edilerek fotoğraflandı.

S Çevrimdışı

stealth1333

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.
Cübbelinin ne yolunu benimserim ne de itikadını.ama "Ey iman edenler! Eğer fasıkın biri size bir haber getirirsen onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınızdan pişman olursunuz."(Hucurat 6) ayeti gereğince yorum yaparken daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum."Ey iman edenler, Allah için duran (gerekeni yapan) hakimler, adalet örneği şahitler olun! Sakın bir kavme olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin! Adaletli davranın! Takvaya en yakın olan odur. Allah'tan korkun! Çünkü Allah, bütün yaptıklarınızdan haberdardır."
(Maide 8).

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum we rahmetuLLAHi we barakatuh iskilipli atif hocayida vatan hayini ilan edip asmistilar simdi biz bu kufur uzere kurulan devlet siteminin getirdigi haberlere cubbeliye karsiyiz diye hemen inanacakmiyiz ? bir kaç ay once tekfirde asiri giden bir hocayi tutuklamistilar orda bir yorum yapmistim butun muslumanlar için gecerlidir simdi eger musluman'nin karsisinda taghut duzeni kafir insanlar yer aliyorsa dualarimiz kafirden yana degil muslumand'an yana olmasi gerek ne kadar muslumanlar arasinda ilmi çatisma varsa birbirlerine sert davraniyorlarsa gene kafire karsi onu degisemeyiz ahiler ALLAH bu taghutlar'in eline gecen tum hoca ve kardeslerimiz'in yardimcisi olsun amin ve bu taghutlar"i fira'unu nasil helak etiyse lut kavmini nasil helak etiyse onlarida aynen helak etsin amin

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim her ne olursa olsum içimdeki hisler yanıltmıyorsa buradaki suçlamalar çok ağır,yıllardır bu kişi kürsilerden vaaz vermeye devam ederken bu kadar suçu işlemeye ne zaman vakit ayırmış onu pek anlıyamadım,eğer bu fiiler onda zuhur etdi ise yaptığı çirkin işler nasıl olmuşda bir tiyatro oyuncusu gibi gizleyebilmiş yok yok akhiler benim hiç aklım almıyor,üstelik bu kadar kronik rahatsızlıkları olan birisi için..ama tek bildiğim zaman zaman bu tip hadiseler çıkmadımı önceleri ali kalkancı,müslüm gündüz ,hüseyin üzmez v.s. gibi..bu rejim şu an dünyada avrupanın bile sahip olmadığı ateizm üzerine odaklı tek laik sistem.dikkatli olmak gerekir bunlar müslümanları özelliklede bir ismi olanları halkın özünden düşürmek için her türlü çirkefliği yaparak ,bak görmüyormusunuz arkasından gittiğiniz kişiler bak neler yapıyormuşda sizin haberiniz yokmuş gibi çirkinlikleri ile müslüman halkı dinlerinden soğutmaya yönelik hareketler olmadığını kim söyliyebilirki..onun için akhiler uyanık olalım bu işin perde gerisindeki olaylara dikkat kesilelim burada acaba oynanan oyun nedir..

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya inanin ne yazacagimi bilemedim yazip yazip siliyorum bu konuyu acan muslumana yuh diyorum.

Ayiptir kardesim ayip tovbe et ve cubbeli hapisten ciktiktan sonra helallik iste. Bu kadarmi korsun kardesim suan turkiyede bir fetonun ileri demokraisi ve kendi 28 subati var hicmi gundemi takip etmiyorsun hicmi gazete okumuyorsun daha fazla konusursam kotu konusacam

Fetullah Gülen Grubuna Ate? Püskürttü Cübbeli AHmet ?erefsizi! - YouTube

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ya inanin ne yazacagimi bilemedim yazip yazip siliyorum bu konuyu acan muslumana yuh diyorum.

Ayiptir kardesim ayip tovbe et ve cubbeli hapisten ciktiktan sonra helallik iste. Bu kadarmi korsun kardesim suan turkiyede bir fetonun ileri demokraisi ve kendi 28 subati var hicmi gundemi takip etmiyorsun hicmi gazete okumuyorsun daha fazla konusursam kotu konusacam

Fetullah Gülen Grubuna Ate? Püskürttü Cübbeli AHmet ?erefsizi! - YouTube

evvela duvara dayanmadan konuş bu ahmet ünlünün konuşmalarını buraya aktarmayacağım ama ararsan bulursun kimseyi bir şeyi yokken içeri almazlar bunu bil bu bir artı ahmet ünlü ile alakalı bir sürü video var bu sitede onun itikadı ile alakalı ip uçlarını nasibinde var ise anlarsın içeriden çıktığında yazdıkları hatıaları ile best seller bile yapabilir sana tavsiyem siyonistlerin medyasını takip etme siyonizmin pisliğinden ekmek yemiyen medya söylermisin bana ........

R Çevrimdışı

rebel

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
habibullah kardeş,
cübbelinin itikadını biliyoruz; birçok şeye tamah edebileceğini de. hatta cübbeli ergenekonla işbirliği yapmış, deseler yine şaşırmam.

ama bu başlık ve dedi-kodular onlara ters gelmese de bizlere yakışmaz. onlarla münakaşamız ilmi noktada olmalıdır, diye düşünüyorum. kendi kişisel görüşüm...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
birçok kaseti olduğu, yurt dışı ile alakalı nisa konusunda sorunları olduğunu eskiden de biliyordum.
başlık şöyle olmalı bu böyle olmalı dersiniz bilemem de bi çok sorunu çıkar da daha fazla.
seversiniz sevmezsiniz bilemem bu realiteyi değiştirmez.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
habibullah kardeş,
cübbelinin itikadını biliyoruz; birçok şeye tamah edebileceğini de. hatta cübbeli ergenekonla işbirliği yapmış, deseler yine şaşırmam.

ama bu başlık ve dedi-kodular onlara ters gelmese de bizlere yakışmaz. onlarla münakaşamız ilmi noktada olmalıdır, diye düşünüyorum. kendi kişisel görüşüm...

ALLAH celle celaluhu ergenekon ve aynı türevdeki işleri bizlere sormayacak bizlerden sorulacak olanlar bellidir.ahmet ünlü gibi adamın birinden sohbetlerini dinleyen binlerce insan klonlanmış gibi körü körüne aynı yol üzeredirler ama bu olaylar bir vesile olup okişiler eminimki bizler ne yapmışız deyip BİLGİYİ SAĞLAM KAYNAKLARDAN ALIP İSLAM DİNİNİN OKUS POKUS DİNİ OLMADIĞINI ANLAYACAKLARDIR.

R Çevrimdışı

rebel

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH celle celaluhu ergenekon ve aynı türevdeki işleri bizlere sormayacak bizlerden sorulacak olanlar bellidir.ahmet ünlü gibi adamın birinden sohbetlerini dinleyen binlerce insan klonlanmış gibi körü körüne aynı yol üzeredirler ama bu olaylar bir vesile olup okişiler eminimki bizler ne yapmışız deyip BİLGİYİ SAĞLAM KAYNAKLARDAN ALIP İSLAM DİNİNİN OKUS POKUS DİNİ OLMADIĞINI ANLAYACAKLARDIR.

ben sadece üslûb noktasında bir eleştiriyi dile getirdim. yoksa diğer konularda hemfikiriz.
Allah'a ve resulu(asvs)ne iftira eden birisinden herşey beklenir ama bunları konuşmak için henüz çok erken.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
evvela duvara dayanmadan konuş bu ahmet ünlünün konuşmalarını buraya aktarmayacağım ama ararsan bulursun kimseyi bir şeyi yokken içeri almazlar bunu bil bu bir artı ahmet ünlü ile alakalı bir sürü video var bu sitede onun itikadı ile alakalı ip uçlarını nasibinde var ise anlarsın içeriden çıktığında yazdıkları hatıaları ile best seller bile yapabilir sana tavsiyem siyonistlerin medyasını takip etme siyonizmin pisliğinden ekmek yemiyen medya söylermisin bana ........

En basta ne dayanip ne dayanmayacagim sana soracak degilim. Benim cubbeli hakkinda ne bilip ne bilmedigimi konusunda nerden biliyorsun. Benim tum mesajlarimi incele ole konus birde modarator olacaksin.

Bana diyorsunki siyonist medyayi takip etme senin aldigin kaynak ne medyasi oluyor. Iceri atanlar kim oluyor onlarda fetonun siyonisteri olmasin. Sen once ne yazdigina dikkat et.

Mesele cubbelnin bu isleri yapip yapmadigi degil. Birileri cikiyor kendisni elstiren herkesi iceri atiyor. Bu gune kadar neredydiler simdi ciktilardabu olaylari gundeme getiriyorlar.

Nasip meselesinede gelince Allahtan kork itikadimi bilmeden, konusman senin ne haddine dusmus beni cubbelinin itikadini ayni kefeye koymaya calisiyorsun mesajlarimi bir incele bakalim zamaninda burda cubbeli icin ne yorum yapamisim

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sofiyyede kadın zaafı her zaman olmuştur.
Cübbeli bayraklı sapık, bir suçu vardır yoktur, meselemiz bu değil. Ayrıca tutuklayan Laik devletle de işimiz olmaz.
Yakın zamanda sonuç belli olur, suç var veya yok. Bununla da ilgilenmiyoruz. Serbest kalsa da, suçu var sa da cezasını çekse de şahsen konu edinmem.
Fakat bu konunun bizi ilgilendiren yönü, Cübbeli bayraklı Ahmedin akidevi yapısı, tasavvufi kişiliğidir. En ufak bir sıkıntısında Allahtan başka saydığı gavslar, kutubler, evliya , evtad, üçler beşler yediler vs insanüstü güç sahiblerinin denizde hava karada yardıma geleceği 75 milyonun önünde hiç utanıp çekinmeden şirk yalanını söylüyor, keşf ve zuhuratta görülen gaybi haberler verdiklerini uydurabiliyordu!
Müridlerine " hadis zayıf uydurma karıştırmayın , kaynak sormayın alın siz" diyor; sonra da Cebraile vahyi veren Peygamberin perdenin arkasında oturduğunu, cebrail vahyi "Ondan Alıp Ona getiriyor" diyerek küfür sözünü sahih hadis diye aktarıp, tekfir edilmesi üzerine, " Bu hadis uydurmaymış, o zaman malumatım yoktu, hemen tekfir etmeyin" diyor , fakat yıllarca saptırıp şirk koşturduğu muridlerinden helallik almamaktadır.

Bizler bu sapığın, şirk ve sapıklıkla harman olmuş ehl-i hikaye ve'l menkıbe yapısına kızıyor ve "ne oldu, Alemi idare eden gavsların kutupların, denizden havadan karadan seni kurtarmadılar mı? Hicri 2000 yılından önce kıyamet kopacak diye verdiğin kıyametin tarihine rağmen, 3 gün sonraki Tutuklanma haberini bilemedin mi? diyoruz.
Kartel Tv'lere çıkan hocaların satılmış olduğunu, onların masonlarla anlaştıklarını, Tv lere çıkmak için ne tavizler verdiklerini, hemde "Hangi hoca olursa olsun" diyerek kendini de bağlamasına rağmen , Allah c.c nun hikmeti gereği Sapığı sözüyle imtihan etmiş, Kendisini Habertürk Kartel Tv de aylarca çıkmasını sağlamıştı. Böylece şirki küfrü tanıyan tanımayan tarafından herkesce görülmüş oldu. Çıktığı HaberTürk Tv, Cübbeli Bayraklı hakkında yayınlamış olduğu Karikatürün iğrençliği sebebiyle buraya dahi koyamadım. Cübbelide ibret alacak, tavır alacak şahsiyet olmadığı için , bir ders çıkaracağını beklemiyorum!
Rabbim tüm sapıkları ıslah etsin.

matematikçi Çevrimdışı

matematikçi

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a müslümanlar biz kimsenin hakkında olma ihtimali yüzde 99.9999 olsa bile kötü bişey söylemeyiz.sadece kişi itiraf ederse bunu ona nisbet ederiz.bunu akidemiz açık ve net biçimde sölüyor.bizi ilgilendiren kısım sakkallı olup müslüman görünen veya halkın en azından böle gördüğü kimserin bu igrenç bataklığa girmiş olması ve sünnet olan sakalında bu iğrenç işlerde göz önünde tutulmasıdır.''sakallılarıda görüyoruz dıyen'' kimselerin bundan kendine pay çıkarark haklı olmaslarda az ilim sahibi müslümanları aciz duruma düşürmesidir.ayrıca FİDA ahi sofilikte kadın zafından bahsedıyosun.bu zaf herkeste vardır.bizdede.ALLAH' dan istediğimiz bizi bunlardan bunlarıda bizden beri etmesidir..

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Abdulmuizz Fide kardes sen bu mesaja dua etmisin. Edebilirsin bu senin fikrindir ama beni nerdeyse cubbelinin itikadina ayni yere koyan ve iftira atan bu mesaja dua etmen gercekten yadirgadim .Normal biri yapsa anlarimda bilgisi olan biri buna yaparsa nasil anliyacam bilemiyorum

Abdulmuizz Fida

Admin
Abdulmuizz Fide kardes sen bu mesaja dua etmisin. Edebilirsin bu senin fikrindir ama beni nerdeyse cubbelinin itikadina ayni yere koyan ve iftira atan bu mesaja dua etmen gercekten yadirgadim .Normal biri yapsa anlarimda bilgisi olan biri buna yaparsa nasil anliyacam bilemiyorum

Cübbeli Bayraklı Sapık Ahmedin itikadını ve şirk sözlerini sitede arasan bulursun demiş ? Bende doğru söylüyor diye dua etmişim . Sen Ne istiyorsun? İki sapıktan birini savunmak zorunda değilim?

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cübbeli Bayraklı Sapık Ahmedin itikadını ve şirk sözlerini sitede arasan bulursun demiş ? Bende doğru söylüyor diye dua etmişim . Sen Ne istiyorsun? İki sapıktan birini savunmak zorunda değilim?

Sana sapiklari savun diyen oldumu. Benim istedigime gelince, birileri cikiyor kendisine karsi olan herkese olmus yada olmamis burasi onemli degil medya uzerinden karalama kampanyasi yapiliyor ve bu konuda bu olaya alet oluyor. Ve hickimse neden simdi? neden cubbeli ? diye bir soru dahi sormadan pislik diyor. diger taraf 13 yasindaki kiza tecavuz edenleri serbest birakmalarini irdelemiyor.

Ben cubbelinin itikadinimi savundumki o bana videolari izle diyor sende buna dua ediyorsun

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
c1%2812%29.jpg

c3%2811%29.jpg

c4%2811%29.jpg

Cübbeli’nin fuhuş diyaloğu!

Cübbeli Ahmet Hoca’nın Fas’tan getirilen iki hayat kadını ile 21 Eylül 2011’de yerleştirildikleri evde buluştuğu ve ikisiyle de birlikte olduktan sonra ayrıldığı teknik takipe takıldı. 20 Eylül’de Türkiye’ye getirilen bu iki hayat kadını yaklaşık 40 gün sonra 27 Ekim’de aynı adreste polis tarafından yakalandı. Tek başlarına dışarıya çıkmalarına izin verilmeyen kadınların, tehdit ve baskı gördüklerini belirterek Ünlü’den şikayetçi oldukları öğrenildi.

Bu arada Cübbeli’nin, sağ kolu Barış Sezek ile fuhuş öncesi 22 Ağustos 2011’de yaptığı görüşmeleri de dinlemeye takıldı. İşte o görüşme:

Cübbeli: Neredesin?

Barış Sezek: Evdeyim, evin oradayım hocam.

Cübbeli: Şey şimdi biz dişçiye gidecektik sabah 11’de hatta o zaman çok uykusuz yorgun kalırım ya o zaman salıya atayım dişçiyi değil mi? Ama şeye göre yani konuşmamıza göre değişebilir mi?

Barış Sezek: Ya değişir. Bir de neyse yarın daha iyi konuşuruz da yarın yüz yüze görüşürüz.

Cübbeli: Yok mu?

Sezek: Yarın kesin hocam.

Cübbeli: Yani şeyler benim dediğim gibi mi?

Sezek: Evet hocam inşallah.

Cübbeli: Yani şey olmasın istemiyorum karışık işler düzgün iş olsun yani konuşmaya mı bağlı?

Sezek: Konuşmaya bağlı hocam.
BU ŞEY DEDİĞİ MARKETTEKİ TAVUK DEĞİL BİLİYORSUNUZ DEĞİLMİ ?

bu yazıda başlığa takılan arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyun bu konuşmalar pislikmidir değilmidir BENCE PİSLİĞİN DİK ALASIDIR...

MUSAB KARDEŞ BEN SENİN İTİKADINI SORGULAMADIM VE BBİRŞEYDE DEMEDİM CÜMLEYİ İYİ OKURSAN SENİ KAST ETMEDİĞİMİ RAHATLIKLA ANLARSIN....

Abdulmuizz Fida

Admin
Karalama kampanyası olduğuna nereden eminsin ? de bunu savunuyorsun?

Ben bu konuda benimsediğim, muslumanın takınması gereken tavrı aktardım. Bizler her iki tarafın delil ve iddialarını görmeden bilmeden olayın sahihliği hakkında ne kabullenir , ne de reddederiz. Sonuçta insan hata yapar!
Benim bahsettiğin dua'mı yazıma bakarak anlayabilirdin. Yazdığı yazı da , videolardan bahsetmektedir.

Üst Ana Sayfa Alt