Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Abd’li Emekli Asker: “darbe Başarılı Olsaydı Biz Kazanacaktık”

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
FETÖ’nün darbe girişiminin ayrıntıları ortaya çıkarken ABD’li emekli bir askerin yaptığı analiz gündem oldu.

Ralph Peters, yorumculuk yaptığı Fox News’ta “Eğer darbe başarılı olsaydı, İslamcılar kaybedecek, biz kazanacaktık” dedi.

s_531.jpg

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir tuhaflik seziyorum da zaten bilmiyorum yakinda gorecegiz neyin ne oldugunu

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç tersine psikoloji diye bir şey duymadınız mı abiler ablalar? Emekli amerikan askeri yahudi kanalına çıkıp devlet sırlarını ifşa edecek öyle mi? A Haber'de CIA ajanından çarpıcı açıklamalar haberlerinin yurt dışı versiyonu. Ferasetsiz olan biz oluyoruz sonra :)

yani komplo teorilerine dalmak istemiyorum şu an içinde abd nin veya batının ya da israilin hiç bir "resmi" yetkilisi bu tip şeyleri açıkça dillendirmez. anca böyle emekliye ayrılanlar falan gevezelik edebilir ona da bize ne bu resmi bi şey değilki derler . güle n iade edilecek mi şu an olayın bu boyutuna bakılmalı gülen iade edilirse bu işte abd parmağı yok mu diyeceğiz , gülenist tayfa kafayı sıyırıp ortalığı birbirine mi kattı yani ? bencileyin az daha beklemek lazım kimin amacı neydi anlamak için .

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Istanbul Tophane de yasi buyuk olup Tayyib erdoganin gencligini ve onu taniyan bir kac insanla konusmustum.

Hep soyledikleri iyi bir musluman oldugunu , ama partici metodunu tercih ettigi soylemislerdi. Tamam yanlislari metodunu elestirin ama amerikaya hizmet edecek kadar ileri gitmeyin.

Fettullahla hareket ederken bende dedim bu adam degismis ama 17-25 den sonra anladim ki bu adamin metodu bu. Sevmiyorsan gene sevme ama seytanla birlikte harekett ettigini soylemek neyseee...

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Babam MSP zamanlarından bizzat yakın arkadaşı erdoğanın. Gel konuşturayım babamla nasıl biri imiş 1. ağızdan dinle.

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bir kisi demedim , 2-3 kisinden dinledim, demekki ben senedim seninkinden guclu oluyor:),zaten yukrada da belirtmisim.

Kinin senin adaletsizlige suruklmesin)))

Allah için sevip Allah için buğz ediyorum hamdolsun. Bana ne getirisi ne götürüsü olan adamdan nefsani bir şekilde buğz etmem mümkün mü? Sen adaletsizlik yapma git ver oyunu rahatla. Sucuk fabrikasında muhasebeciyken dünya zengini olan adam hakkında bu kadar hüsnü zan edebiliyorsun da bu garibana niye bu kadar sui zan güdüyorsun? Her neyse cedel uzar gider, selametle.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah için sevip Allah için buğz ediyorum hamdolsun. Bana ne getirisi ne götürüsü olan adamdan nefsani bir şekilde buğz etmem mümkün mü? Sen adaletsizlik yapma git ver oyunu rahatla. Sucuk fabrikasında muhasebeciyken dünya zengini olan adam hakkında bu kadar hüsnü zan edebiliyorsun da bu garibana niye bu kadar sui zan güdüyorsun? Her neyse cedel uzar gider, selametle.
Sen kapasiteli koca bir cahilsin , ayni zamanda utanmazssin daha bende alinti yapma

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Babam MSP zamanlarından bizzat yakın arkadaşı erdoğanın. Gel konuşturayım babamla nasıl biri imiş 1. ağızdan dinle.
Benm babamda sıyasete ılk cıkıslarını refah partısınde yaptılar kol kola elele abdullah gul tayyıp erdogan ..
Aramzda bır tercıh yaptı onu seçtı
Hakkı helal degılmıs
Bunasıl bır tapınma
Ise gözu gormuyor

S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya geçmişte şöyleydi falan ne oluyo geçmişe gideceksek bi zamanlar iblisde cennetteydi sonra Allaha isyan etti kafir olduda insanları saptırıyo sahabelerin çoğu müşrikti sonra müslüman oldular hemde en iyi müslümanlardan oldular.Müslüman olupta dinden çıknda var.Faşist olan komünist olan bi zamanlar din düşmanı olupta sonra kalbi islama ısınıpta müslüman olanlarda. bugüne bakın siz 70 yaşın kadar müslüman olup bugün dinden çıkanmı dostunuz yoksa 70 yaşına kadar kafir olup size zulmeden ama bugün müslüman olan birimi nefs her ne kadar kendine yapılan zulmü unutmasada bugün müslüman olanla kucaklaşmak bugün dinden çıkandan uzaklaşmak zorunda

Üst Ana Sayfa Alt