Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yazar
Ebu Musab es-Surî
Yayınevi
Küresel Kitap
nusayriler-haclilar-ve-yahudilere-karsi-samdaki-ehl-i-sunnet6879f9e8239b3f7dc997c89e0451a6dd.jpg

Gerçek adıyla Mustafa bin Abdulkadir Sitmeryem Nasır, yahut künyesiyle Ömer Abdulhakim, daha çok bilinen künyesiyle Ebû Mus’ab es-Sûrî... Küresel Cihad Hareketi’nin önde gelen fikir ve aksiyon adamlarından biri olan Şeyh Ebû Mus’ab, aynı zamanda çağımızın en büyük sistem karşıtı stratejistlerinden biri olarak tanınmaktadır.
Çok yönlü bir kişiliğe sahip olan Şeyh Ebû Mus’ab, gerilla harbi, siyasi tahlil, dinî ilim, medya, genel strateji, tarih gibi birçok konuda kendini yetiştirmiş, yeteneklerini de inandığı dava uğruna verdiği mücadeleye adamıştır.
Elinizdeki eser Şam cihadının kökenlerini, Haçlı-Nusayrî-Yahudi işgali altındaki Şam topraklarındaki Ehl-i Sünnet Müslümanlara kurtuluşun yolunu, direnişin merhalelerini anlatan, düşmanların inanç, amel ve stratejilerine dair önemli bilgiler veren kitaptır.
  • Dua et
Tepkiler: Umm Hureyre
Yazar
أهل الحديث
İndirilme
85
Görüntüleme
121
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

أهل الحديث ait diğer kitaplar

Üst Ana Sayfa Alt