Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zorlamayacaksın

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Olsun istersin…
Hatta olsun diye yapılması gerekenden daha da fazla üstelersin.
Aşktır ; değer verirsin, ödün verirsin, sevgiden de öte saygı gösterirsin, olmayacak kaç şey varsa bir araya bile getirirsin…
Bakarsın, ne anlattığını anlayabilmiş (?) ne de çözüm için bi’şeyler yapma gayretinde.
İştir ; sabahlarsın, “olsun” diye ailenden çaldığın zamanı oraya verirsin…
Dosttur ; hayatta kimseyi dinlemediğin kadar dinler, kendine ayırmadığın onca şeyi “O’na” ayırmaya çalışırsın…
Sonra olayın içinden kendini çıkartır şöyle karşıdan yaptıklarına bir bakarsın… Bakarsın ki her şey başladığın gibi!
Olmuyorsa, olmuyordur!

Gönlün rahat mı?
Elinden geleni yaptın mı?
Cidden olmuyorsa zorlamayacaksın…

I Çevrimdışı

ilimdenizi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
evet olmuyosa olmuyo,bundada bi hayır vardır demek gerekiyo lakin bazen insan gereği gibi teslim olamıyo...

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık.......

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
sende taktın benim yemek sevdama ya hadi bakalım.
çözeceğim ama korkma yemek işini ;)

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
birtat abi
nolacak bu çocuğun hali:D

bu bardak hep yarım dolmuyor.
aklımla çözemedim bu işi,
deliye vurdum deliliğe vurdum kendimi
anlayan el sallasın bana merhaba der gibi
beden gitmeye teşne hayat kal der gibi ...

teşne; istekli.

o anladii.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
birtat abi anlamadın gitti beni. saat gece 1 de bizim çorbacıdan başka kimse anlamıyo. o da anlıyo 2 tas çorba veriyo. sinir açlıkla doğru orantılı demekki

Acem Çevrimdışı

Acem

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Çok doğru hemen hepimiz yaşarız bunu, yaparsın edersin seversin ama yediğin tek şey tekme olur ama ince nokta imtahan buradan başlıyor galiba..hayattan insanlardan beklentisi olan yanılır.Allah için oldumu her basit sanılan iş bile sevap kazandırır inşallah diye ümit ediyoruz..

Üst Ana Sayfa Alt