Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yüzyılın Felaketi - Hüzünlü Seyehat : Türkçe Alt Yazılı -izle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
innel hamdellah nahmeduhu ve nestainuhu ve neuzu billahi min sururi enfusuna ve min seyyieti amelina men yedilillahu fela medulleleh ve meyyud lil fela hadiyeleh
ve eshedu ella ilahe illallahu vahdehu la serikeleh ve eshedu enne muhammeden abduhu ve rasuluh..

Yüzyılın Felaketi - Tsunami

tsunami-1.jpg

Esir Şeyh Haleed Bin Muhammed Er Rasheed'in Endenozya-Açe bölgesini seyehat edip orada yaşananlar hakkında bizlere nasihatını www.gulyarasi.com sitemizi takip eden bir kardeşimiz türkçe alt yazılı cd yapıp bizlere yayınlamamız için gönderdi.

Eser çok ibret verici şiddetle tavsiye ediyorum..

Allah cc Esir Şeyh Haleed Bin Muhammed Er Rasheed'i esaretten kurtarsın ve bizlere bu çalışmayı hazırlayan kardeşimize merhamet etsin.

1005

Direk link: Yüzy?l?n Felaketi; Hüzünlü Seyahat Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Dosya Boyutu : 689 MB
Dosya Formatı: Mpg

Not 1: Flashget proğramı ile indirmenizi tavsiye ederiz.

Not 2: Bu tür güzel çalışmaları yayınlayamıyorsanız yayınlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar cdyi izledim çok güzel bir cd olmuş. Link inşaAllah değişssede hemen anında yayınlanacaktır.

Allah razı olsun

D Çevrimdışı

Darimi

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun çok güzel cd Allah yapanlardan ve yayanlardan razı olsun.

Rabbim bizleri gazaba uğramış kavimlerin sonlarından koru canlarımızı müslüman olarak al.

iMaNLiGeNC Çevrimdışı

iMaNLiGeNC

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Ben bunu daha önce izlemiştim gerçeten çok güzel ve ibret alıcı bir cd....
Emeği geçen herkezden Allah razı olsun inşallah

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
indiriyorum nasip olursa dinlerim, teşekkürler ...

C Çevrimdışı

cennettalibi

Üye
İslam-TR Üyesi
şunu abartısız bir şekilde söylüyorum dehşet verici insan hemen ad semud medyen kavimlerini helakını hatırlıyor Allahu akbar ben gözlerime ve yüregime hakim olamadım içimden birden bagırmak deli deselerde bagırmak geldi affet beni yarab affet beni yarab affet beni yarab sana sıgınıyorum vallahi gercektemde dehşet verici hocanında dedigi gibi akıl almaz güzler dehetten donar ufkunuz hayaliniz tasavvur etmede donar bu gorüntüleri ne kadar hayal etsenizde tam manısılya idrakedemessiniz her yerde EL CEBBAR olan Allahın mührü var yarab affet bizleri bagışla merhamet et amiin

Ö Çevrimdışı

özgürlüğe hasret

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
izlerken hissedilen duyguları kelimelere dökmek ve şayet zerre miktarı iman, Allah korkusu/sevgisi varsa etkilenmemek, göz yaşlarına hakim olmak imkansız gibi....

aklımda kaldığı kadarıyla (beni en çok sarsan cümleler) diyor ki:

"o beldenin halkı yapılan ahlaksızlıklara rağmen kıskançlık duymadı ama CEBBAR OLAN ALLAH KISKANDI,:( kız ve erkekler zina yaparken babaları ellerinde tesbihle camide bulunuyorlardı belkide........peki cürümleri bu kadar mı? HAYIR daha büyük.....onlar bu fiilleri normal karşılamaya başladılar ve iyliği emredip kötülükten nehyetmeyi terketiler....:(:(:(:(:(:(:(:(

YA DOSTU SEVİNDİREN BİR HAYAT OLSUN, YA DA DÜŞMANI KIZDIRACAK BİR ÖLÜM!"

Allah tüm müslümanların hususen videoda emeği geçenlerin yardımcısı olsun....

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selam aleykum

o koca gemi kiyidan kilometrelerce uzaga gelisini dusunsenize , ibretle izledim , allah swt seyh ten razi olsun gercekten konuya cok guzel deginmis ..

arkadasinda degindigi gibi ozelikle su konusma

- peki cürümleri bu kadar mı? HAYIR daha büyük.....onlar bu fiilleri normal karşılamaya başladılar ve iyliği emredip kötülükten nehyetmeyi terketiler....

her sahsin ciddiye almasi gereken bir konu .. inanin bizim sahil kesimlerimiz hatta ve hatta ulkenin bir cok yeri bu sekilde ( ben guneyi cok iyi bilirim iclerindeki namuslu kisileri, bu sekilde olmayanlari tabiki ayiriyorum ornek vermemin sebebi taniyor olmam )
inanin orada bi kiz cocugu bile erkek arkadasini tanistiriken cekinmez .. hatta derki bes yildir cikiyoruz ve inaninki vallahi diyiyorum bu sekilde olan bir cok sahsin, aileleri camiyede gidiyor .. ve inanin o bolgede seyh in dedigi gibi musluman muslumanla, yada musluman oraya gelen hiristiyanla zina yapiyor.. ( rabbim tez islah etsin AMIN )

BEN KUCUKKEN DIZ DEN YUKARI ETEK GIYENI OKULA ALAMAZLARDI .. SIMDI 19 MAYIS A CIKAN INSANLARI GORUYORUZ IC CAMASIRI GOZUKMEDIMI MAKBULE GECMIYOR ..

insanlar seytana dost oluyorlarda farkinda degiller ... isin ozu seriat , demokrasi denen munkerden tez kurtulmak lazim rabbim yar ve yardimcimiz olsun biz bir kisiye bir seyler anlatalim derken demokrasi ozgurluk adina, gazete ve televizyonlar reklamlarla zinaya tesvik ediyorlar biz bir kisiyi duzeltelim derken onlar kafadan bozuyorlar ..

ne diyelim ..

rabbim ummeti muhammede rahmet etsin , hayir ve bereket versin .. rizasini kazanacagimiz ammeller islememize yardim etsin ..

rabbim in gazabindan yine ona siginirim .. AMIN

selametle

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Peygamberi savunana 15 yıl hapis!

Suudi Arabistan Temyiz Mahkemesi, geçtiğimiz Pazartesi günü Şeyh Halit Er-Raşid hakkında verilen 15 yıl hapis cezasını onayladı.

Karikatür krizinin patlak vermesinin ardından Peygamber Efendimiz'i savunan konuşması nedeniyle gözaltına alınan ve 5 yıl hapis cezası istemiyle yargılanan Şeyh Halid Er-Raşid, mahkemede kadı ile tartışmış ve cezası kadı tarafından 15 yıla çıkarılmıştı.

Karara itiraz eden Er-Raşid'in itirazı Temyiz Mahkemesi tarafından kabul edilmedi.

Şeyh Halid Er-Raşid'in ailesinin kararın kendilerine bildirilmesinin ardından büyük bir şok yaşadığı görüldü.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah şeyhe merhamet etsin. İmamını arttırsın. Suud yönetimi bunu hep yapıyor. Allah onları rezim etsin kahretsin. Bunca nimetin, bunca zulmun hesabı elbet onlara da bir gün sorulacak!!!

Öc Alıcı olarak Allah yeter.!!!

Bu arada cd yi indirip sevdiklerinize yada tanıdıklarınıza ibret alması için hediyelik yapmak isterseniz reklam vermeden bir cd kapağı hazırladık https://www.islam-tr.org/images/tsunami-1.jpg bunu kullanabilirsiniz.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Amin amin insaAllah.. Allah razi olsun..

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah şeyhe merhamet etsin. İmamını arttırsın. Suud yönetimi bunu hep yapıyor. Allah onları rezim etsin kahretsin. Bunca nimetin, bunca zulmun hesabı elbet onlara da bir gün sorulacak!!!

Öc Alıcı olarak Allah yeter.!!!

Bu arada cd yi indirip sevdiklerinize yada tanıdıklarınıza ibret alması için hediyelik yapmak isterseniz reklam vermeden bir cd kapağı hazırladık https://www.islam-tr.org/images/tsunami-1.jpg bunu kullanabilirsiniz.

ALLAH ecrini versin insaALLAH

rabbim onu esaretten kurtarsin..

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunalaykum

Akxi bu CD yi Defalarca denedim indiremedim sebebi var tabi..

SORUN ;

CD yi Tek Link vermişsiniz akxi bu yüzden İndirirken (Süre Kaybı) nedeni ile İndiremiyorum...Çok Uzun olduğu için İndirirken saatlerce bekliyorum sonra İndiremiyorum...

ÇÖZÜM ;

1-CD yi ( 4 ) ayrı parçaya- 4.Part şeklinde Bölüp Dowland Linklerini Bizlere verseneniz hem daha Hızlı İndiririz,,hemde İndirmek isteyenlerin Süre kaybından İndirememe sorunları çözülür...

İnşallah akximden İvedilikle Bu CD konusunda Yardım almam gerekli çünkü CD kopyalayıp Müslümanlara dağıtacağım ancak indiremiyorum...

Kardeşlerim için Rabbimden Rahmet diliyorum...Ecrinizi arttırsın Rahman.Allahumme Amin.

Cezekallahu hayran..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun yerinde uyarı. Bu tür büyük dosyaları kardeşler, lütfen flashget programı ile indirin. bundan sonra çok daha alternatifli insallah yayınla videoları sunarız.

S Çevrimdışı

SuMeYYeLeR

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İbretliklerle dolu bir video..

Allah(cc) videonun hazırlanmasında, buraya taşınmasında emeği geçen bütün kardeşlerimden razı ve memnun olsun..

H Çevrimdışı

ha6161

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle bir gerekcelerle ceza çok saçma.Allah (cc)'dan şeyh halid'e sabır dilerim,Buda imtihanın bir parçası herhalde.

esaret Çevrimdışı

esaret

Üye
İslam-TR Üyesi
Öc alıcı olarak Allah yeter
Rabbim merhametiyle muamele etsin şeyhe.
Çalışma çok güzel olmuş
Emeğinize sağlık