Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Yumurtada Kanserojen Madde : Nitrofuran

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Yumurtada Kanserojen Madde : Nitrofuran

Alketa Çevrimiçi

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ya biz ne yiyecez, bizim memlekette serbest her bisey, kansorejen madde mi getir abi, şırıngala şunlara, bas yemi, bas sebzelere şunu bunu.
Her tarafimiz deniz, balik fiyatlarina oyle uzaktan bak, iklim krizi de, yapay et kakala.
Aldigim domates fideleri bile domates vermiyor yav. Hatta gecen gun, en organik piyasada satilan urunlerin ot mot bilmem ne bile kimyasal oldugunu ogrendim. Uretimden dolayi. Yetismiyormuş cunku. Valla icim sisti

Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sigara bıraktırma ilacı olan Champix vardı. İçen ya intihar etti ya da kansere benzer bir şekilde hastalıklara yakalandı. Ben de kullanmıştım bu ilaçtan işe yaramıştı ve çok şükür bana yan etkisi dahi olmadı ama devam paketi olduğu için farkına varmamıştım ve kısa süre sonra sigaraya tekrar başladım. Sonra kanserojen madde olduğu ortaya çıktı. Piyasadan toplatıldı halihazırda. Zaten uyarıyorlardı ilacı içmeyin, nikotin bandı ya da sakız kullanın diye. Diyecek söz yok. Sonuç olarak ise sigarayı bırakamadım.

Son düzenleme:
Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yumurta daki kanserojen maddelere ses çıkarmayanlar ve gdo lu ürünleri piyasaya sürüp halkın sağlığı ile oynayanlar sözde sağlığımızı çok düşündüğü için 1 dozu 20 euro değerinde covid aşılarını bize dayatmıştı..

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt