Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Youtube'dan Video Indirmenin Kısa Yolu

mehmed cihad Çevrimdışı

mehmed cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Youtube'da herhangi bir video izlediniz ve bu videoyu bilgisayarınıza indirmek istiyorsunuz... Aşağıdaki adımları takip edin..

(Yazılı ve Görsel)

1. Adres çubuğuna gelin. (Benim elimde şu link var: Şeriat Belgeseli - YouTube )

1.jpg

2. Ades çubğundaki linkte www. ile youtube arasına iki adet s (ss) yazın. (Yani: http://www. "ss" youtube.com/watch?v=LEMQwAv23Jk )

2.jpg

3. Otomatik olarak indirme linkine yönlendirileceksiniz.. Mp4 olarak indirmenizi tavsiye ederiz.

Elimizdeki videonun görüntü kalitesi 360p olduğunda daha fazla seçenek mevcut değil :)
Videonun kalitesine göre 240, 360, 480, 720, 1080 olabilir.

3.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

mehmed cihad Çevrimdışı

mehmed cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de önceden program kullanıyordum. Kullandığım programlar hep flv (flash video) şeklinde indiriyordu. Videoyu kullanmak istediğimde Total Video Converter'dan wmv formatına dönüştürüyordum. 1 saatlik videoyu aşağı yukarı 1,5 saatte çeviriyor :))

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
forever idm ama youtube dan uğraşmadan indireyim mesela bir kanalın tüm videolarını indiriceksiniz.youtube video downloader diye bir program da var.ara sıra onu kullanıyorum ama en ideali internet download manager

mehmed cihad Çevrimdışı

mehmed cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Önerdiğiniz programlar hızlı mıdır kardeşler ?

Bu basit yöntemle 500 mb'ı 22 dk'da indirebiliyorum. (54 mbps)

Programlar yavaş indirdiği için paylaşmıştım. Varsa hızlı indiren varsa geçiş yapalım :))

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:) bir program sizin max internet hızınız ne kadar sa o hızda indirir.örneğim benim internetim 16 mbs saniyede 1.5 mb yukarısı indiremem.ama vds kullanıyorum.video upload için down 20 mb upload serverine göre değişiyor ama bizim gulyarasının serveri saniyede 18 mb upload a kadar çıkıyor.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ssyoutube.com ...... olarak indirme çok başarılı.
Diğer video sitelerinden video indirmek için hangi programı önerirsiniz. Daha önce kullandığım bikaçtane program vardı. artık onlarla indiremiyorum

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
daha önce kullanmıştım. gayet güzel çalışıyordu. şu an kullanamıyorum . indirmiyor.

H Çevrimdışı

hamdi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesler benim bilgisayarla aram iyi degil
Said Nursi Gercegi adli belgeseli nasil indirebilirim

azizk83 Çevrimdışı

azizk83

Üye
İslam-TR Üyesi
İnternet download manageri yıllardır kullanıyorum. video, mp3 vs gibi şeyleri indirmekte üstüne tanımam.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mehmed cihad Çevrimdışı

mehmed cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ssyoutube.com ...... olarak indirme çok başarılı.
Diğer video sitelerinden video indirmek için hangi programı önerirsiniz. Daha önce kullandığım bikaçtane program vardı. artık onlarla indiremiyorum

Free Download Manager: Internet Explorer ve Mozilla Firefox (bence en iyis) tarayıcılarıyla kullanabilirsin.

http://files2.freedownloadmanager.org/fdminst.exe

Program tamamen ücretsizdir. Programı yükledikten sonra kullandığın tarayıcıda (örn: firefox) etkinleştirmen gerekir. Etkinleştirmezsen çalışmaz !!!

Herhangi bir video izlerken sol üst veya sol alt kısmında "indiriyim mi abi ?" dercesine bir yazı çıkar :)