Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönlendirme ,,,

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Buradaki yönlendirme ne olabilir ? Nasıl bir işleyiş oluşmaktadır ???

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bana da belrgin olarak kırmızı geldi çekiç ismi aklıma gelmed çekiçin sapı kırmızı idi sapından çıkarttım :D ,, bir diğer olasılıkda makas zaten anladığım kadarı ile zira makas çağrışımı da akla gelenlerde var . Biraz iddialı gibi bir söz ama bu resmen beyin kontrolü gibi bir şey adama istediklerini düşündürtüyorlar ..... Sayılar, toplama, çekiç ve kırmızı ne alaka ki ???? Yani "eğer" böyle bir denklem varsa karşıdakini kukla etme ihtimali de bulunmakta demektir !!!! Görünürde alakasız şeylerden bahset ama adam gitsin senin asıl düşünmesini istediğini düşünsün ve ona göre tepkiler versin !!! Kimse yok diyemez ispatı yukarıda resmen düşündürüldük yane :S Bende şahsen tam isabet oldu :)

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
daha önce yaptığımda kırmızı çekiç düşünmüştüm sanırım ama şimdi hatırladım video esnasında yeşil bayrak düşünmeye zorladım kendimi :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yüzde ikilik dilimde miyiz?.. İnsanız.. Kuluz...Muslumanız elh.

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
önce siyah düşündüm videonun zemini siyah oyun vardır farklı olsun diye kırmızı dedim ve kırmızı araba düşündüm